veiling / 11 juni 2013 / 830-889 Curiosa
[831] [832] [833] [834] [835]
kavel: 833 verkocht € 70,00

Reclameblikken en reclamespiegeltjes

10 reclameblikjes met o.a. Dr. J.B. Meenk Hoest-en keel Pellets, en brillenzalf voor gafmaskers - en 9 reclamespiegeltjes , o.a. Herman Thon, Heeren-jongens- & Kinderkleeding, Deventer en Fa. H. Matoo's Schoenen N.V. Amsterdam. Alle eerste helft 20ste eeuw.
(totaal 19)