90-128 Sinterklaas

veiling / 11 juni 2013
[90 - 99] [100 - 109] [110 - 119] [120 - 128]
kavel: 90
Alle kinderhartjes kloppen
-Versjes en verhalen. Verteld door Wil de Wingerd. Uitg. Kompas, Den Haag, ca. 1950. 12p. Wat sleets aan randen en hoeken, verder mooi ex. + Ons Nieuwe Sinterklaasboek. Liedjes, uitgave Geertruida van Vladeracken, Amsterdam, ca. 1925. 22p. Touwgebonden, besch. kaft. red. ex. - en 7 andere + Algemeen Handelsblad van zondag 25 november 1917 met fraaie uitvouwbare reclamepagina Sinterklaas, getekend door André Vlaanderen. -

verkocht € 90,00
kavel: 91
Jean Dulieu - De Hulpsinterklaas
-Amsterdam, de Arbeiderspers 1952. 1e druk. 67p. In zeer goede staat.-

verkocht € 120,00
kavel: 92
Sint Nicolaas
-No. 55. Ca. 1935. Tekeningen Ries, 10 p. Met het verhaal St. Nicolaas zal spoedig komen. + St. Nicolaas en Pieterbaas. E/3 Ca. 1930. "In de overvolle straten der groote steden, en de kleinere der stadjes en dorpen is het druk, meer dan druk. 't Is het einde van November en nog slechts enkele dagen scheiden ons van het heerlijke feest, dat de kinderen reeds lang verbeiden; Sinterklaas.' Ca. 1930. Folio geniet. -

verkocht € 110,00
kavel: 93
Groot St. Nicolaasboek
-met toepasselijke gedichtjes, F.G. Bos. Groningen, W.R. Casparie, ca. 1885. 12 platen in chromo-lithographie naar teek. van C. Buining-Bruins. Titelp. en om en om 8 p. tekst en 8 platen. -

verkocht € 360,00
kavel: 94
[Parafernalia] Brief aan den lieven St. Nicolaas
-Strauss & co, Amsterdam, ca. 1870. Druk Sala, Berlin + Aardige st-nicolaasliedjes. De Gruyters zangboekje, ca. 1950 + Sinterklaasfeest 1945. Blad met Liedjes voor samenzang onder leiding van Meester Boersma + trouwboekje Burgerlijke Stand St. Nicolaasland - en 22 andere prentjes, handgeschreven en getekende Sinterklaasbrieven, maskers e.d.-

verkocht € 50,00
kavel: 95
[Plaatjesalbum] Pinkeltje en Sint Nicolaas
-Dick Laan-Promena-Boon & Comp N.V., Wormerveer, ca. 1950. 8vo. Compleet met 8 kartonnen plaatjes. -

verkocht € 160,00
kavel: 96
Sint-Nicolaasavond
-door Fanny. Amsterdam, G. Theod. Bom. Lith. Emrik & Binger. 12p., 4 prenten. (Booy, jaarboek 1994, p. 104,110, ca. 1880) + St. Nicolaas, ca. 1900. Geniet, 8 p. waarvan 4 prenten + Sint Nicolaas, reclame uitgave Rijswijk's Glorie, N.V. de Nieuwe Margarinefabrieken, Rijswijk, ca. 1910. Geniet, 10 p. -

verkocht € 120,00
kavel: 97
St. Nicolaas en Pieterbaas
-Uitg. onbek. ca. 1950. 8p. Met het verhaal ''St. Nicolaas op bezoek''. Goed ex. + Sint Nikolaas uitg. onbek. ca. 1930. 4p. kl. besch. achterzijde kaft verder net ex. - en Sint Nicolaas. Uitg. onbek. ca. 1950. 6p. In goede staat.-

verkocht € 70,00
kavel: 98
[Sint Nicolaas]
--Pop-up boek met vier mooie uitvouwbare interieurs. Uitg. onbek. ca. 1955. 8p. Kleine besch. aan randen kaft, verder goed ex. + Wij lezen met Suske en Wiske, Lambik helpt de Sint. Door Leopold Vermeiren. Ill. Willy Vandersteen. Uitg. N.V. Standaard-Boekhandel, Antwerpen-Amsterdam, ca. 1960. Goede staat + Janus Kwek en St. Nicolaas - Schuifprent, Kees Meys, ca. 1930. Met de tekst "Janus Kwek, een echte bandiet, doet zijn Moeder veel verdriet. Toen St. Nicolaas was gekomen, Heeft Zwarte Piet hem meegenomen." Schuifsysteem met trekflapje. Compleet, in goede staat -en 3 andere. -

verkocht € 40,00
kavel: 99
[Sinterklaas]
-Tijdschriften en kranten met als thema Sinterklaas. Met 11 keer de Panorama, daterend van 1938 tot 1971; de Astra, maandblad voor iedereen, met een Sinterklaasverhaal van Godfried Bomans, 1941 en diverse kranten, knipsels weekbladen vanaf 1885. -

verkocht € 60,00