130-150 Prentenboeken

veiling / 11 juni 2013
[130 - 139] [140 - 150]
kavel: 130
[Edmond Dulac] Contes des Mille et une Nuits
-adaptés par Hadji Mazem Illustrés par Emond Dulac. L'édition d'art H. Piazza et Cie Paris, ca. 1905. 131 p. 1e dr. Met 50 tipped-in ills. van Dulac. Goed exemplaar.-

verkocht € 180,00
kavel: 131
[Harry Clarke] Tales of Mystery and Imagination by Edgar Allan Poe
-London, George G. Harrap & Company ltd., ca. 1930. 382 p. Met zw.w ills en 8 gekleurde tipped-in platen van Harry Clarke. Zwartlinnen band met vergulde titel en opgeplakte voorplaat. -

verkocht € 50,00
kavel: 132
[Edmond Dulac] Stories from Hans Andersen
-with illustrations from Edmund Dulac. Hodder & Stoughton, New York & London, [1911]. 4to., linnen band met goudopdruk, 250 p., het papier enigsz. gebruind. De 28 "tipped-in" platen in perfecte staat.-

verkocht € 150,00
kavel: 133
[Pogany, William Andrew] Rubaiyat. Omar Khayyam en 2 andere. Totaal 3.
-London, George G. Harrap, [1916] met 24 illustraties (opgeplakt) van [Willy] Pogany. 4to., percaline band met goudopdruk, (180) p. Compleet en in goede staat + La Nuit Venitienne, Fantasio, Les Caprices de Marianne. Alfred de Musset, l'Edition d'Art H. Piazza, Paris, 1913 met ills van U. Brunelleschi + Aubrey Beardsley von Hermann Esswein, R. Piper & Co. Verlag, Muenchen, 1912, 2e druk. (totaal 3)-

verkocht € 110,00
kavel: 134
[Arthur Rackham] Some British Ballads en 4 andere. Totaal 5.
-Some British Ballads, illustrated by Arthur Rackham, Constable & Co. [1919]. 170 p. 16 "tipped-in" ills. + The Tempest, William Shakespeare, ills. Arthur Rackham, London, Heinemann, 1926 + The Springtide of Life. Algernon Charles Swinburne, ills. A. Rackham, Heinemann, 1928 en 2 andere, eveneens geillustreerd door Rackham. (totaal 5)-

verkocht € 200,00
kavel: 135
[Walter Crane] Household Stories from the collection of the Bros Grimm. en 2 andere. Totaal 3.
-transl. Lucy Crane and done into pictures by Walter Crane, London, Macmillen & co., 1893. percaline band met goudopdruk en goud op snee + Panpipes, a book of old songs, acc. Theo Martials, pictures Walter Crane, George Routledge en een ander met ills. van Walter J. Morgan. (totaal 3)-

verkocht € 300,00
kavel: 136
[Edmond Dulac] Rubaiyat. Omar Khayyam en 3 andere. Totaal 4.
-Rubaiyat of Omar Khayyam rendered into english verse by Edward Fitzgerald with illustrations by Edmund Dulac, Hodder and Stoughton, London, z.j. + Irish Fairy Tales, ills A. Rackham + Au royaume de la perle, ills Ed. Dulac + Au jardin des gemmes, ills. L. Carre. (totaal 4)-

verkocht € 130,00
kavel: 137
[Arthur Rackham] A wonder book en 3 andere. Totaal 4.
-A wonder book. Nathaniel Hawthorne. Illustrations Arthur Rackham, Hodder & Stoughton, London, New York. [1926] + Asschepoester, tekst Willy Petillon, ills. A. Rackham, Amsterdam, Van Holkema [1924] + Aucassin et Nicolette, ills Leon Carre, l'Edition d'Art H. Piazza, Paris + Les Fleurs animees, ills J.J. Grandville, alle compleet. (totaal 4)-

verkocht € 120,00
kavel: 138
[Harry Clarke] De sprookjes van Charles Perrault en 3 andere. Totaal 4.
-Geillustreerd door Harry Clarke, met een inleiding door Gerard Ludovic, W.J. Thieme, Zutphen, [1930] + Grimms Maerchenschatz mit 32 Bildern von G. Lenggren + Edmund Dulac's Picture-Book for the French Red Cross + The Bells and other poems by Edgar Allan Poe with illustrations by Edmund Dulac; alle compleet. (totaal 4)-

verkocht € 110,00
kavel: 139
[A.V. Volborth] De Koningin van Elvenland en 16 andere. Totaal 17.
-bewerkt door Alfred Listal met platen van A. V. Volborth, Alkmaar, Gebr. Kluitman, [1912] + 15 andere geillustreerde kinderboeken; toegevoegd: Lust en Leering. Geschiedenis van het Nederlandse Kinderboek in de negentiende eeuw. 2001. (totaal 17)-

verkocht € 120,00
[130 - 139] [140 - 150]