790-829 Fotografie

veiling / 11 juni 2013
[790 - 800] [801 - 810] [811 - 822] [823 - 829]
kavel: 790
Zur Erinnerung an meine Seminarzeit
-Fraai privé-album ter herinnering aan het seminar (Hamburg?) voor meisjes. Met 55 portretfoto's, beginnende met de docenten, daarna de medestudentes. Meest met bijschrift van de geportretteerde. Ca. 1900.-

verkocht € 100,00
kavel: 791
Foto Paleis van Volksvlijt Amsterdam
-Wegner & Mottu, Amsterdam, ca. 1869. Albuminedruk. 24,1 x 30,7 cm. -

verkocht € 220,00
kavel: 792
Japan Oorlogsalbum
-Foto-album met 111 zw/wt foto's over dagelijks leven in het leger in Japan ten tijde van WO II. Foto's van diverse taferelen zoals koken, in bad gaan, vermaak op de basis en voettochten. Het album eindigt met enkele familiefoto's. Deels los bij de rug, eerste pagina wat gerafelde rand. -
€ 150 - € 300
kavel: 793
Fotoalbums
-Acht familie fotoalbums, tussen ca. 1910 en 1950 met kiekjes bij huis en reizen in binnen -en buitenland o.a. Indonesië en enkele interessante foto's van een Zeppelin bij Rotterdam, 1932. 1 album met daarin 15 klassenfoto's ca. 1910. -

verkocht € 60,00
kavel: 794
Indonesië e.a.
-Twee familiealbums (1934-1941) van een Nederlandse familie met foto's grotendeels in Indonesië genomen. Eerste album 78 foto's, tweede album 201 foto's + 13 ansichten Indonesië. -en enkele foto's en toeristenboekjes ca. 1900 van Algiers en Constantinopel + sigarettendoosje Abdullah Egyptian Blend ca. 1900. -

verkocht € 70,00
kavel: 796
Ed van der Elsken (1925-1990) - Jazz
-Bezige Bij, 1959. Met teksten van Hugo Claus en Simon Carmiggelt. Mooi exemplaar.-

verkocht € 150,00
kavel: 797
[W.O. I] Foto album.
-Erinnerungen an die Kriegsjahre 1914/16.-
€ 150 - € 300
kavel: 798
Herinnering aan de Internationale Koloniale en Uitvoerhandel Tentoonstelling
-te Amsterdam 1883. Foto leporello met 13 foto's van gebouwen op 10 plaatjes. Het omslag van donkergroen gekartonneerd papier, op voor- en achterkant gelithografeerd in rood. Uitgegeven door Franz Schemm te Nuernberg (Bayern). Het omslag 10,5 x 7 cm., de plaatjes 10 x 6,5 cm. Zeldzaam.-

verkocht € 65,00
kavel: 799
[Studentica] Prins Hendrik (1876-1934)
-Groepsfoto van 'kroegjool', ofwel een drinkgelag waar Prins Hendrik ook aanwezig was. Foto door Nic. Schuitvlot, Amsterdam, 1927. Afm. 27,5 x 23cm. Kleine besch. randen, voorts goede conditie + Foto van ontgroening bij de Hollandsche Manege te Amsterdam. Fotograaf onbekend, Amsterdam, 1926. Afm.28 x 21 cm. -en 3 andere-
€ 60 - € 80
kavel: 800
A Few Types of South African Aborigines
-J. Wallace-Bradley, Imperial Studio, Durban & Newcastle, ca. 1890. 21 p. Oblong, geb. opnieuw prof. in orig. band gezet. Mooi exemplaar.-
€ 120 - € 240