350-367 Amsterdam

veiling / 11 juni 2013
[350 - 359] [360 - 367]
kavel: 360
Brugmans geschiedenis van Amsterdam
-Brugmans geschiedenis van Amsterdam, complete set (I t/m VI), uitgeverij Joost van den Vondel, in goede staat.-
€ 60 - € 90
kavel: 361
-Hier ist auch beigefuegt ein Appendix oder Beschreibung der neuen Auslage der Stadt Amsterdam samt den Kupferstuekken. Amsterdam bei Marcus Wilhelmsen Doornik. MDCLXIV (1664).-

verkocht € 500,00
kavel: 362
Beschryving van Amsterdam, II deel, vyfde en zeste boek.
-[Domselaer & Olfert Dapper], [1665], Amsterdam. Het vyfde boek is van de hand van Dapper, het zeste boek is van de hand van Domselaer.-

verkocht € 140,00
kavel: 363
De Lustplaats Soelen,
-in dichtmaat uitgebreid door Claas Bruin, met historische aantekeningen, aanmerkingen en printverbeeldingen, Amsterdam, Marten Schagen, 1723, samengebonden met Judas de Verrader begrepen in drie boeken door Joan de Haes, Rotterdam, Joannes Hofhout, 1714.-

verkocht € 100,00
kavel: 364
Johan Bickhoff (1881-1968)
-25 originele foto's ten tijde van de spoorwegstaking van 1903 in Amsterdam. Met foto's van de troepen te paard die Amsterdam tegen de linkse stakers moesten beschermen, de schutterij op de Dam, een man met kar die begeleid wordt door een agent in de Raadhuisstraat, mannen voor de sigarenwinkel aan het Koningsplein etc. Foto's elk 9 x 13 cm. -

verkocht € 250,00
kavel: 365
Fotografie Amsterdam
-1880. 10 foto's van plekken in Amsterdam. O.a. de Singel, de zeesluizen te Ijmuiden, te zien naar Amsterdam - en de Diergaarde. Gezicht op den vijver (naar 't Dok). -

verkocht € 80,00
kavel: 366
Frascati
-Twee originele foto's van de Joodse tabak handelaren in Frascati, ca. 1920. 22 x 29 cm. + 2 fotoberichten met onderschrift hiervan. -

verkocht € 60,00
kavel: 367
Meijers, Frans (1902-1986)
-Olieverf op doek. Aangezicht Amsterdam met pakhuizen en brug. Linksonder gesigneerd Frans Meijers J.H.zn. Afmeting 48x59 cm. Ingelijst.-

verkocht € 150,00
[350 - 359] [360 - 367]