1000-1160 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2013
[959 - 1003] [1004 - 1013] [1014 - 1023] [1024 - 1033] [1034 - 1043] [1044 - 1053] [1054 - 1063] [1064 - 1073] [1074 - 1084] [1085 - 1094] [1095 - 1104] [1105 - 1115] [1116 - 1125] [1126 - 1137] [1138 - 1149] [1150 - 1159]
kavel: 959
Benoît Sokal
-Inspecteur Canardo. Complete reeks, deel 0-21, Casterman, 1985-2012, waarvan 17 hc en 5 sc (deel 1-5) + Kraa 1 en 2 hc, Casterman, 2010 en 2012 - en 1 andere. Toegevoegd Jim Cutlass, deel 2-7, hc, 1991-1999.-
€ 70 - € 140
kavel: 960
De mini-mensjes
-Deel 1-41. Dupuis, 1976-2004. Vrijwel alle in goede conditie. -
€ 75 - € 125
kavel: 961
Uitgeverij Silvester
-De Eenhoorn, Gabella-Jean, Silvester, dl. 1-4, hc. 2007-2012 + De Orde van de Drakenridders. Ange/Briones, Silvester, dl. 4-10 hc. , 2009-2013 + Alim de Leerlooier, Lupano e.a., Silvester, dl. 1- 4 hc. 2007-2010 - en 8 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 962
Uitgeverij Silvester
-Arctica, Pecquer-Kovacevic-Schelle, dl. 1-5, hc, 2008-2013 + Major Arcanum, Pécau-Damien, dl. 1-4, hc, 2010-2011 + Machtsspel, Pécau-Pilipovic-Thorn, dl. 1-4, hc, 2009-2011. Dl. 3 besch. aan onderzijde + Empire, Pécau-Kordy-Chuckry, dl. 1-3, hc, 2007 - en 13 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 963
Uitgeverij Silvester
-div. tekenaars en auteurs, Casus, dl. 1-6, hc, 2011-2012 + Tenuta, De Legende van de Scharlaken Wolken dl. 1-4, hc, 2009-2012 + Hub, De cyclus reeks dl. 1-7, 2006-2011 - en 7 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 964
Uitgeverij Silvester
-Drakenbloed, Istin/Michel/Cordurié, dl. 1-3 in cassette, 2008, dl. 1(vervolg)-4, hc., 2009-2013 + Istin-Lambert-Stambecco, Merlijn, dl. 5 tm 10, hc, 2010 + Simon Andriveau, Gouden Eeuw, dl. 1-3 hc. 2007-2012 + Jarry, Richemond, Theo, Pieri - De Lemen Troon, dl. 1-5, hc. 2008-2012 - en 7 andere-
€ 100 - € 150
kavel: 1000
Willy Vandersteen (1913-1990) Suske en Wiske
-Lot met 29 eerste en tweede drukken van de vierkleurenreeks. Vanaf nr. 67 t/m 115. + 10 vroege eerste drukken van Jerom -en 5 vroege eerste drukken van Robert en Bertrand. Alle in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 1100,00
kavel: 1001
-De Speelgoedzaaier, Standaard-Boekhandel, Amsterdam, 1955. Lichte besch. bij nietjes, verder mooi exemplaar + nrs. 5, 7, 14 en 18 uit dezelfde reeks, alle latere drukken uit de jaren '50 in vrij goede conditie (licht sleets aan rug, verder mooi) - en nr. 23, 26 en 34 in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 160,00
kavel: 1002
Uderzo/Goscinny -Asterix en Obelix
-De Geïllustreerde Pers/Amsterdam Boek/Dargaud. 19 delen, grotendeels in eerste druk. Nummer met pen lb. verder in goede staat. + 1 reclameuitg., 5 Franse uitgaves, 1 Engelse en 2 bundelingen. -

verkocht € 50,00
kavel: 1003
Jacques Martin (1921-2010)
-Alex. Casterman, 1968-1973. Deel 1-10) Eerste vier delen met linnen rug. Alle in zeer goede staat + Blake & Mortimer. 9 dln. sc. Alle vroege drukken in zeer goede conditie.-

verkocht € 240,00