800-841 Fotografie

veiling / 2 december 2013
[800 - 810] [811 - 820] [821 - 830] [831 - 841]
kavel: 800
Sanne Sannes (1937-1967) Sex a gogo
-Walter Steevensz, Sanne Sannes. De Bezige Bij, Amsterdam 1969. Oblong geb. Mooi exemplaar.-

verkocht € 200,00
kavel: 801
Ludo Geysels (1944-heden)
-C-print op fotopapier. Uit de serie autistisch verbond 1979. Aan de achterzijde in potlood gesigneerd. Afmeting beeld 15,5x15,5 cm. -
€ 80 - € 140
kavel: 802
Scouting e.a.
-Familie fotoalbum 1920-1921. Foto's van familie, scoutingkamp Milligen 1920, voetbalwedstrijd Noord-Nederland tegen Noord Duitsland 1920 in het Be Quick stadion, tennisvereniging O.D.J.T, padvinderskamp Ommen 1921. Totaal 96 foto's op diverse formaten. In oblong album met imitatie krokodillenleren band.-

verkocht € 100,00
kavel: 803
Daguerreotype
--Daguerreotype, in originele ovale lijst. Portret van een man en vrouw met 2 kinderen. Afmeting beeld 10,5x14,4 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 804
AFV Daguerre
-10 uitnodigingen voor vergaderingen uit 1932-33 in het Odd Fellow-huis te Groningen -en 2 uitnodigingen voor lezingen + een foto met leden van deze club.-
€ 100 - € 180
kavel: 805
[Colour Slides] Nudes
-2 geel-kartonnen doosjes met titel op deksel in rood en zwart. No. 57 Nude in Hill en No. 99 Nude in Flower (1), de doosjes bevatten elk 10 kleuren slides en zijn uitgegeven door: SK Slide Co., Ltd, Tokyo, "Your Souvenir of Japan" met een volledige lijst van alle series.-

verkocht € 90,00
kavel: 807
Jacob Baruch. Berlin.
-1905. Jugendstil, zilver-gelatine foto's van meisje in 2 verschillende poses. Een in lijst en een in passe-partout. Beiden 9 x 28,5 cm.-

verkocht € 60,00
kavel: 808
Graf Zeppelin
-Lot van 34 foto's, genummerd 1 t/m 34. 16,7 x 11,6 cm. Ca. 1937. -

verkocht € 130,00
kavel: 809
Charles Chaplin
-1936. 5 Originele silver prints van filmscenes uit Modern Times. Met stempel achterzijde "This photograph made exclusively for Charles Chaplin Studios please credit Max Munn Autrey". 20 x 24,5 elk. In goede staat.-

verkocht € 260,00
kavel: 810
PLEM 1909-1959
-L. Hartman, e.a. Uitgegeven t.g.v. het 50-jarig bestaan van de N.V. Provinciale Limburgsche Electriciteits Maatschappij te Maastricht. Foto's Cas Oorthuys, Typografisch ontwerp van Dick Elffers en Ben Duijvelshoff. 154pp. s.o. gerest. met tape aan randen + Vuur aan Zee, Ed van der Elsken, Paul Huf, Ata Kando, e.a., Hoogovens IJmuiden, 1962. Plastic omslag een uiteinde licht besch. - en 3 andere.-

verkocht € 90,00