800-841 Fotografie

veiling / 2 december 2013
[800 - 810] [811 - 820] [821 - 830] [831 - 841]
kavel: 821
[WO II]. Album met ca. 60 foto's/ ansichtkaarten,
-verschillende formaten, los/ ingestoken, onderschriften in wit, album uit de tijd. - Toegevoegd: The New Order. Door A. Szyk. New York, 1941, illustraties (in kleur), orig. linnen met stofomslag (goed exemplaar).-

verkocht € 85,00
kavel: 822
Katja Mater (1979-)
-On strobes, Studio out of series Metz, medium, C print, mounted on Dibond. Edition 1/3 + (1 AP). Sign. achterzijde. 96 x 88 cm. Studio C. In lijst. -
€ 400 - € 700
kavel: 823
Iris Loonen
-"Het ene gat vullen met het andere"70 x 70 cm. Alubond. Spreekwoordenserie. Gesigneerd op achterzijde. 1/10. Uit de collectie van Economische Zaken.-
€ 180 - € 260
kavel: 824
Paul Baars (1949-)
-New York, 1980. 2005. Nr. 5/24. Gesigneerd r.o. 58 x 82 cm. (binnenmaat) In lijst achter glas. -
€ 220 - € 380
kavel: 825
Louis Bouwmeester
-Foto F. Geveke, ca. 1920. 31 x 47 cm. Overzichtsfoto van het toneelgezelschap. Aan randen besch. + 2 andere van dezelfde fotograaf - en 7 andere foto's uit dezelfde tijd.-

verkocht € 100,00
kavel: 826
Familieportretten
-370 familie-en persoonsportretten, meest voor 1940. In twee albums gestoken.-

verkocht € 80,00
kavel: 827
Smyrna - 1922
-Oblong touwgebonden album met 57 foto's, van een reisgezelschap. De laatste 24 fotokaarten hebben alle betrekking op het verwoeste Smyrna, na de grote brand en genocide op de Oostelijke Christenen. -

verkocht € 330,00
kavel: 828
Paul Huf (1924-2002)
-Hotel Neuf, Kalverstraat 41. 24,5 x 18 cm. Stempel Huf achterzijde. -
€ 75 - € 125
kavel: 829
Stereofoto's en toverlantaarnplaatjes
-Lot met ca. 175 stereofoto's meest met betrekking tot natuur en topografie + Stereoskopische Bilder für Schielende Kinder, 54 doppel tafeln mit anleitung von Prof. C.H. Sattler. Ferdinand Enke, Stuttgart, ca. 1950 - en 12 doosjes met daarin ca. 100 toverlantaarnplaatjes (glas), met o.a. De Wilddooder in 12 platen en De Amsterdamse Diergaarde in 3 doosjes met 12 platen - en Een toverlantaarn, merk J.F. in doos, met enkele glazen plaatjes. Ca. 1900. -

verkocht € 125,00
kavel: 830
[Theater].
-Collectie van 132 foto's, met bijschriften, tezamen in halfmarokijnen album, quarto.-
€ 75 - € 150