veiling / 2 december 2013 / 800-841 Fotografie
[808] [809] [810] [811] [812]
kavel: 810 verkocht € 90,00

PLEM 1909-1959

L. Hartman, e.a. Uitgegeven t.g.v. het 50-jarig bestaan van de N.V. Provinciale Limburgsche Electriciteits Maatschappij te Maastricht. Foto's Cas Oorthuys, Typografisch ontwerp van Dick Elffers en Ben Duijvelshoff. 154pp. s.o. gerest. met tape aan randen + Vuur aan Zee, Ed van der Elsken, Paul Huf, Ata Kando, e.a., Hoogovens IJmuiden, 1962. Plastic omslag een uiteinde licht besch. - en 3 andere.
(totaal 5)