veiling / 2 december 2013 / 130-149 Prentenboeken
[133] [134] [135] [136] [137]
kavel: 135 verkocht € 270.00

Reinaert de Vos

Stijn Streuvels, L.J. Veen, Amsterdam, 1909. Band- en boekillustraties en 16 litho's van B.W. Wierink, voorin (p. 5-28) een inleiding door J.W. Muller[IV] + 28 + 184 + [II] p. Linnen geb. Nr. 124 van 350 ex. Roestvlekkig, verder goed exemplaar.