650-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 2 december 2013
[650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 714] [716 - 727] [728 - 737] [738 - 740]
kavel: 650
Piet Zwart (1885-1977) Ypenburg, Haagsche Aeroclub
-Offset, 14,9 x 10,5 cm. Ongelopen. Tekst achterzijde "Meldt U schriftelijk aan voor het lidmaatschap der H.A.C. bij het Secretariaat: Wassenaar, Backershagenlaan 72. (..) Mooi exemplaar.-

verkocht € 460,00
kavel: 651
Luchtdienst Amsterdam-Bandoeng Tarieven voor Brief- en Pakketpost
-Het vliegtuig gewoon vervoermiddel voor brieven en briefkaarten naar Ned.- Indië. PTT, 1937. Ontwerp onbek. 4-bladige folder. 20,7 x 14,8 cm. - en 4 ansichten m.b.t. Indonesië.-
€ 60 - € 100
kavel: 652
Sluitzegels Art Deco
-Album met ca. 450 sluitzegels uit diverse landen tussen 1898 en 1940. Bijzonder fraaie collectie met deels Art Deco en Wiener Werkstätte zegels. O.a. Automobilie, Luchtvaart, Kunsttentoonstellingen en Olympische Spelen. Zegels in goede conditie.-

verkocht € 700,00
kavel: 653
[Proefdrukken] Theo van Hoytema (1863-1917)
-89 proefdrukken voor Uilengeluk (1895), in kleuren-lithografie, waarvan de meeste in meerdere drukgangen. Theo van Hoytema is bekend door zijn geïllustreerde prentenboeken en kalenders.-

verkocht € 2200,00
kavel: 654
Scheppend Ambacht
-Centraal Orgaan voor het Scheppend Ambacht. H. Andringa - H. Bottema e.a., 1e t/m 6e jaargang, 2-maandelijkse uitgave, 1949-1955. Over o.a. Bert Nienhuis, Leerdam, M.C. Escher etc.-
€ 75 - € 150
kavel: 655
[Sinterklaas]. J.G. Kesler (1873-1938). (Intocht van Sinterklaas).
-Kleuren gouache, 22,5x33,5 cm., gesigneerd r.o., in lijst.-

verkocht € 190,00
kavel: 656
J.G. Kesler (1873-1938). Twee kleuren gouaches.
-Beide 17x14 cm., gesigneerd, onder passepartout.-
€ 100 - € 200
kavel: 657
-20x16,5 cm./ 17x13,5 cm., gesigneerd, onder passepartout.-

verkocht € 100,00
kavel: 658
Netty Heyligers (1897-1989). Ingekleurde pentekening.
-Cirkelvormig, doorsnede 12,5 cm., afbeelding van 2 meisjes waarvan 1 achter een schildersezel. - En 3 andere zeer stijlvolle pentekeningen door dezelfde, alle ca. 6x12 cm., onder passepartout.-
€ 100 - € 200
kavel: 659
Pol Dom (1885-1975). Twee pentekeningen.
-Beide 27x18 cm., pen en Oost-Indische inkt, gesigneerd, onder passepartout.-
€ 100 - € 200