150-178 Parafernalia - Vloeibladen, Sluitzegels e.a.

veiling / 2 december 2013
[150 - 159] [160 - 169] [170 - 174]
kavel: 150
Lot van 11 vloeiboeken.
-Ca. 1890-1940, alle (behalve 1) Frans, verschillende formaten, verschillende (gedecoreerde) linnen/ kartonnen banden.-

verkocht € 70,00
kavel: 151
[A.M. Cassandre]. Dubonnet.
-Vier vloeiboeken uitgegeven door Dubonnet, ca. 1920-1930, illustraties naar o.a. A.M. Cassandre, E. Virlet en Jean Carlu, (unif.) zwart linnen met vergulde letters, folio.-

verkocht € 80,00
kavel: 152
Sport in Beeld. Kalender-vloeiboek voor 1923.
-Amst./ Alkmaar, [aangeboden door] "Summum"/ De Volharding/ N.V. Eerste Hyg. Alkmaarsche Broodfabriek, (1923), (16) pag., illustr., vloeibladen, orig. omslag, quarto (watervlekkig). - Van Noord tot Zuid. Vloeiboek. Amst. etc., [aangeboden door] P. van den Brul, (1938), (12) pag., ills. L. Raemaekers, orig. omslag, quarto. - Sport-vloeiboek voor 1930. Deventer, [aangeboden door] A.J. Eilander, 1930, (8) pag., kleuren ills. Daan de Vries, orig. omslag, quarto.-

verkocht € 50,00
kavel: 153
Use Albemarle Blotting to Advertise Your Business. Sample Book.
-Richmond, Albemarle Paper Mfg. Co., z.d. (ca. 1930), (6) tekstpag., 35 samples in verschillende kleuren, orig. omslag, folio. - Outdoor life. Reproductions by R.H. Palenske. St. Paul, Brown and Bigelow, z.d (1955), voorbeelden van reclamemateriaal w.o. vloeibladen, kalenders, enveloppen, en folders, orig. ringband. + 1 andere. -
€ 60 - € 120
kavel: 154
Standard's Dictionary of Blotter Advertising.
-Richmond, Standard Paper Manufacturing Co., (1928), 3de ed., 67 pag., orig. omslag. + 3 "sample books" van Joseph Hoover & Sons Company, Advertising Novelty Co. en Standard Paper Manufacturing Co., met vele aantrekkelijke voorbeelden van vloeibladen uit de jaren '30 en '40, incl. afbeeldingen van dieren, kinderen, pikante dames, bloemen en landschappen.-

verkocht € 60,00
kavel: 155
Lot van 4 handelscatalogi mbt vloeibladen
-Alle Amerikaans, jaren '30, kleuren illustraties, orig. omslag (2x), folio.-

verkocht € 60,00
kavel: 156
Lot van ca. 25 vloeiboeken
-alle Brits, voornamelijk jaren '10/ '20/ '30, orig. omslagen, verschillende formaten.-

verkocht € 160,00
kavel: 157
[Amsterdam]. Vloei-Agenda voor 1916 [33e jaargang] C. Tersteeg. Amsterdam. Sigaren en Tabak En Gros Export.
-Amst., C. Tersteeg, [1915], ongepagineerd, vloeibladen, foto's van Amsterdam en kalenderbladen, prijscourant (32 pag.), samen in gelithogr. halflinnen band, quarto.-

verkocht € 75,00
kavel: 158
Standard's Scrap Book of Advertising.
-Richmond, Standard Paper Manufacturing Co., z.d. (ca. 1922), 2 tekstpag., 15 gelithogr. bladen met voorbeelden van vloeibladen, orig. (licht beschadigde) omslag, oblong quarto. + duplicaat (incompleet).-

verkocht € 50,00
kavel: 159
[Amsterdam]. Wijnhandel Ferwerda & Tieman.
-Amst., [aangeboden door] Ferwerda & Tieman, 1890, gelithogr. omslag met 4 vloeibladen, tezamen met een prijslijst op dun papier in een linnen portfolio, folio. - En een ander vloeiboek door C.A. Spin & Zoon, Boek- en Handelsdrukkerij Amsterdam (1888).-

verkocht € 50,00