600-649 Varia II

veiling / 2 december 2013
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 641] [642 - 644]
kavel: 611
Die Bayrische Bibel. Geschichten aus dem Alten Testament.
-Door J. Benzinger. Z.pl., z.d. (1937), 125,(3) pag., 16 houtsnedes H.J. Schuster, gedrukt in 300 exemplaren, orig. halflinnen, quarto. Gesigneerd met opdracht.-
€ 75 - € 100
kavel: 612
[Bladmuziek]. Convoluut met 17 muziekstukken.
-Voornamelijk Frans en Belgisch, ca. 1860, alle met gelithografeerde omslag (meegebonden), halfleder uit de tijd (gehavend), folio.-
€ 80 - € 140
kavel: 613
[Suriname] Manumissie document
-DeNademaal de Persoon van A.H. Levenswaard zich bij Rekeste tot Ons vervoegd heeft, verzoekende Brieven van Manumissie voor het hem toebehoorend Slavenkind George, geboren in 1840, zoon van Sophietje, welk beneden den leeftijd is om enig beroep uit te oefenen. (..) Verzoekende derhalve allen en een iegelijk, zoo hooge als lage Autoriteiten, waar ter plaatse ook gevestigd, om den voornemden het effect van dien volkomen te laten genieten (..). -

verkocht € 700,00
kavel: 614
[Scouting]
-Handgeschreven boek van Cor Niemandsverdriet, Schiedam, 1931. Ca. 80 p. Met liedjes, knopenvoorbeelden, foto's en anecdotes + een album jaren '60/'70 met ca. 100 foto's, deels scoutingsreizen- en een aquarel Epistelgroep Nederland Guy de Larigaudie.-
€ 125 - € 175
kavel: 615
WOI - Album met ansichten
-Album met ca. 75 ansichten m.b.t. WOI + Loto des Belges, met een gelith. voorplaat van soldaten in een loopgraaf die lotto spelen. (doos aan randen besch.)-

verkocht € 80,00
kavel: 616
[Luchtvaart] Nationale Luchtvaart school
-Leert Vliegen! Uitslaanbare folder, ca. 1935 + 3 andere folders - en Hoera Elta! Woorden van Wanja, muziek van Kauffi, De Nieuwe Muziekhandel, Amsterdam, 1919. Bladmuziek, 4 p. + De Kuller Marsch, gecomponeerd en opgedragen aan den Nederlandschen Aviateur G.P. Kuller, Ed. Matatani, Bandoeng, ca. 1909-en 2 andere.-

verkocht € 160,00
kavel: 617
[Japan] A dictionary of Japanese Art Terms
-- Bilingual Japanese & English, Tokyo, Bijutsu, 1990. 794 p. in slipcase + Japan An Illustrated Encyclopedia, Kodansha, 1998. 1924 p. Met s.o. in slipcase - en 1 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 618
[Japan]
-Japanese export porcelain, Oliver Impey, Hotei Publishing, Amsterdam, 2002. 263 p. Geb. met s.o. + Souvenirs from Japan. Japanese photography at the turn of the century, Bamboo Publishing, London, 1991. Sc. 160 p. - en 5 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 619
[Japan] The Catalpa Bow
--a Study of Shamanistic Practices in Japan. Carmen Blacker, George Allen & Unwin, 1975. 376 p. Geb. met s.o. + Ryokan, A Japanese Tradition. Gabriele Fahr-Becker, Könemann, 2000. 336 p. Geb. met s.o. - en 5 andere.-
€ 80 - € 120
kavel: 620
[Japan] Catalogue of the Van Gogh Museum's collection of Japanese prints
-Van Gogh Museum, Amsterdam. Waanders Zwolle, 1991. 327 p. Sc. enkele koffievlekjes aan rand, verder goed ex. + Symbols of Japan. Thematic motifs in Art and Design. Merrily Baird, Rizzoli, 2001. 336 p. Geb. met s.o - en 5 andere.-
€ 80 - € 150