600-649 Varia II

veiling / 2 december 2013
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 641] [642 - 644]
kavel: 621
[Japan] Queer Things About Japan
-Douglas Sladen, second Impression, London, Anthony Treherne & Co, 1904. xxxv, 443 p. Met 7 gekleurde p. en 30 volp. illustraties door Hokusai. 4to, in halfleer geb. Vlek op rug van de band, verder goed. + More Queer Thins about Japan. Douglas Sladen and Norma Lorimer, London, Anthony Treherne & Co, 1904. xl, 484 p. Exl libris Mr. J. Verheus op schutblad, linn. geb. wat bruinvlekkig + Ancient Tales & Folk-lore of Japan. R. Gordon Smith. London, A.& C. Black, 1908. xv, 361 p. Kl. ills door Mo-No-Yuki. - en 1 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 622
[Japan] Japan and her People
-Andrew Steinmetz, London, Routledge, Warnes and Routledge, 1859. xii(4), 447, 32 (=advertisements) p. Linn. met vergulde band en rug ills. + The Myths and legends of Japan, F. Hadland Davis, George G. Harrap & Company, London, 1913. Met 32 ills. door Evelyn Paul. 432 p. Linn geb. - en 4 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 623
[Japan] Thee Eureka
-Puzzel, ca. 1900. Jugendstil met voorstelling van Geisha, 34 x 19 cm + Japanese Fairy Tale Series No. 13. The Silly Jelly-Fish. Told in English by B.H. Chamberlain. Kobunsha, Tokyo, ca. 1900, touwgebonden + Japanese Fairy Tale Series, no 14 - The Princes Fire-Flash & Fire-Fade. Kobunsha, Tokyo, ca. 1900- en 2 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 624
[Japan] Home Life in Tokyo
-Tokyo, 1910. 1e dr. 323, [3] pp., touwgebonden + Autour du Monde. Aquarelles Souvenirs, Voyages. l. Boulanger, Paris, ca. 1900. 200 p. met 25 series van 8 foto's. Grav. et imp. par Gillot. Met o.a. Japan, China, Rusland. Oblong, halfleer - en 11 andere.-

verkocht € 125,00
kavel: 625
[Vrijmetselarij] Indonesië
-Maconniek Gedenkboek van de Vrijmetselarij in Ned. Oost-Indië. 1767-1917. 694 (6) p. Folio, in leergeb. met vergulde vrijmetselaarssymbolen op voorplat. + Vrijmetselarij, Dr. D. De Visser Smits, uitg. op last van de provinciale grootloge van Nederlandsch-Indië, 1931. 318 p. (2x)-
€ 200 - € 300
kavel: 626
[Vrijmetselarij] A new Encyclopaedia of Freemasonry
-A.E. Waite. Vols 1 & II. London, Virtue & Company ltd, xxxi,458; 488 p. ca. 1900. Vochtvlek voorplat en schutblad dl. 2 + History and Cyclopdia of Freemasonry, Macoy Oliver, New York, 1908. 718 (6) p. Linn. geb., wat los in band, verder goed - en 1 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 627
[Vrijmetselarij] Geschiedenis der Vrijmetselarij
-Haar ontstaan tot op den tegenwoordigen tijd, J.G. Findel, Zutphen, P. Plantenga, 1875. 864 (8) p. In halfleer geb. + De Geheimen der Vrijmetselarij ontsluierd door Léo Taxil, Leiden, J.W. van Leeuwen, Hoogewoerd, 1890. ix, 1038 p. - en 8 andere-

verkocht € 160,00
kavel: 628
--en der vroegere en latere geheime genootschappen, F. T.B. Clavel, opgehelderd door 25 fraaije staal-gravures, Gouda, G.B. van Goor, 1843. 408 p. Sleets aan rug en randen, binnenzijde goed + Geestelijke waarden der Vrijmetselarij door J.E. Jasper. Deel I De Leerling, Soekaboemische Snelpersdrukkerij, ca. 1935. 232 p. Geb. in halflinn. - en 8 andere -
€ 100 - € 200
kavel: 629
Geluidsfragmenten voor hoorspelen
-8 bakelieten platen met hierop geluidsfragmenten als American Train starting, in motion and stopping, Horloges, Pack of Hounds (recorded at Berks & Bucks Stag-Hound Kennels) en groepen kinderen, met een huilende baby, applaus en zwembad.-

verkocht € 75,00
kavel: 630
[China] The Middle Kingdom
-A Survey of the Geography, Government, Literature, social life, arts, and history of the Chinese Empire and its Inhabitants. S. Wells Williams, Vol I & II, New York, Charles Scribner's Sons, 1901. Met ills. xxv, 836; xii, 774 p. Enkele onderstrepingen in vol I, orig. kaart ontbreekt: kopie van kaart ingevoegd, licht sleets aan uiteinden rug.-
€ 60 - € 90