600-649 Varia II

veiling / 2 december 2013
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 641] [642 - 644]
kavel: 631
[Afrika] Batuala
-Illustré de dix-huit gouaches de P.E. Bécat, gravées par Louis Maccard. Georges Guillot, Paris. 1947. 186 p. 4to, half-linnen omslag met losse katernen. Genummerd, 121/350. -
€ 150 - € 250
kavel: 632
[Afrika] Su le Haut Zambeze
-Voyages et travaux de Mission. F. Coillard. Paris, Nancy, Berger-Levrault et Cie, Libraire-éd., 1899. 590 p. Illustr. linn. band. Met 6 staalgrav., 2 kaarten. +Mes Freres du Congo, M.H. Lelong, 2 vols. Ed. Baconnier Freres Alger, Collection la Chamele. 482; 484 p. - en 2 andere. -
€ 70 - € 120
kavel: 634
Hugo Bart Huges (1934-2004) The Book with the hole
-Autobiography by Bart Huges. Translation and elaboration by Joe Mellen and Amanda Feilding. F.I.T./Amsterdam, 1972. 320 p. Rug gerest., wat smoezelig.-

verkocht € 400,00
kavel: 635
[Vrijmetselarij] Ceremonieboekjes
--van 16 verschillende ordes in Nederland en Engeland. Meest uit jaren '80-en '90.-
€ 70 - € 120
kavel: 636
Boekensteunen in vorm van Boekenkast
-Ca. 1930. Witbronzen boekensteunen in vorm van klassieke boekenkast. Elk 17x11x4,5 cm. -

verkocht € 80,00
kavel: 637
[Provo] Typoscript Dit Hap-Hap-Happens in Amsterdam
-een boodschap uit het Magisch Centrum Amsterdam in de vorm van foto's van Cor Jaring & tekst van Henk J. Meier. De Arbeiderspers, 1966. Inclusief het boek, met signatuur Meier, en opdracht "Voor mijn liefste Happening"-

verkocht € 60,00
kavel: 638
[Reisgidsen]
-Guide Officiel L'Indispensable Passe-Partout dans Les Pays-Bas, 1884-85. J.F. Flöcker, Harlem W. Gosler + Guide de L'étranger en Belgique, ca. 1870. 427,16 p. Met uitvouwbare kaart en tabel - en 7 andere-

verkocht € 80,00
kavel: 639
[Reisgidsen] Frankrijk/België
-Guide Illustré. de Voyageur en Belgique. Bruxelles, ca. 1845. Met uitslaand kaartje, 279 p. + Guide Illustré de L'étranger a Cannes. Paul Gautier, 1883. 158 p. + 5 19e eeuwse gidsjes voor Parijs - en 2 andere.-
€ 60 - € 90
kavel: 640
[Reisgidsen]
-The Scottish Tourist, being a guide to the Picturesque scenery and antiquities of Scotland. ninth ed. ca. 1875. Edinburgh, W.H. Lizars, 414 p., compleet met bijbeh. kaarten - en 11 andere-
€ 70 - € 120
kavel: 641
WOII - Laatste brief van een ter dood veroordeelde Nederlander
-1 mei 1942 + Repatrieeringsarmband + voedselbonnen +Het berichtje dat uit vliegtuigen werd gedropt "Heden overleed na een langdurig en smartelijk doen lijden van de gansche beschaafde wereld, de Führer aller Germanen Adolf Hitler, Oud Schilder". + Officieel briefpapier met standaard danktekst van Adolf Hitler, Aktenzeichen Ggs. Sp.2-41. Niet gesign.-

verkocht € 125,00