1-67 Kinderboeken en Spelen

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 67]
kavel: 1
Nieuw AB Boek
--naar een oud rijmpje en op een aardig wijsje door J. Schenkman. Met 26 Prentjes. G.Theod. Bom, Amsterdam, 1856. -

verkocht € 80,00
kavel: 2
[Centsprenten]
-Letter-Spel (ABC). No. 7, W-G v.d. Sande & Comp. in het papier magasyn, Amsterdam. Met gele steunkleur + Vermakelijk Kinderspel No 24. P.C.L. van Staden & Co, Amsterdam + De Gevolgen van het Hardloopersbedrijf. 101, uitg. onbek. tekeningen H. Numan + Domino en kaartspel, no. 84 - en 9 andere, alle 18e/19e eeuw. In goede conditie.-

verkocht € 140,00
kavel: 3
St Nicolaas
-door Oom Pim. Ca. 1920. 10 p. Afm. 34 x 26 cm. In zeer goede staat.-

verkocht € 220,00
kavel: 4
Intocht van St. Nicolaas
-A. C. Callenfels, Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1900. 14 pag. Roest bij nietjes, verder mooi exemplaar.-

verkocht € 240,00
kavel: 5
6 verhaaltjes door Oma voor Hansje en andere vriendjes
-J.F. van de Ven, Baarn, ca. 1920. Met 8 plaatjes door oma zelf geteekend. kl. 4to, 40 pag. + Meiregen. Een bundel kinderverzen door Margot Vos. Prenten van Raoul Hynckes. Querido, Amsterdam, 1925. 62 pag. Touwgebonden met linnen rug en opgeplakte voorplaat. Kleine schaafplek op voorplat. - en 4 andere.-

verkocht € 90,00
kavel: 6
ABC een vroolijk alphabet
-Met prentjes van Jan Wiegman en rijmpjes van E. Dopheide-Witte (Tante Lize), S.L. van Looy, Amsterdam, ca. 1915. Gebonden met illustr. voorplat, linnen rug. Mooi exemplaar.-
€ 75 - € 125
kavel: 7
Als 't regent en sneeuwt.
-Versjes en Prentjes. Geteekend door Gertrud Caspari. 2e druk, Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, ca. 1905. Oblong, gebonden. Los in band, naam op schutblad. + Reintje van der Schalk. Markies van Eierstruiven. Grootmeester van het kippenhok en Vrijheer van de Druiven. Rotterdam, D. Bolle. 7de Verbeterde Druk. Oblong gebonden met linnen rug. 29 pag. met 16 gelithograafeerde platen. Ca. 1910 - en 1 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 8
Avonturen en Ontmoetingen van den Kleinen Hans
-Een Prentenboek met Muziek en Zang voor Kindere. Italiaanse Tekst en Muziek van Salvatore C. Marchesi. Vertaling van J.J.A. Goeverneur. 's-Gravenhage G.H. van Eck, ca. 1890. 42 pag. Mooi ex. + Van een zwarte Does. J.T. Heins. Plaatjes Ajo. Alkmaar, Kluitman, ca. 1930. Sinterklaasverhaal. -en 4 andere.-

verkocht € 35,00
kavel: 9
Het Motor-Boek
-Versjes van Maren Koster. G.B. van Goor Zonenen, Gouda, ca. 1925. 18 pag. geniet. + Doko. De avonturen van een kleine Moorsche Jongen door Ary Halsema. Met vele teekeningen van den Schrijver. Uigave J.C. Dorlas Koffie, Amsterdam. Ca. 1930. 28 pag. Gebonden. Mooi ex. - en 2 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 10
[Spelen] Gedachten-raadsel-spel in Vaderlandsche Spreekwoorden,
-of Geheim om door middel van Kaarten iemands Gedachte te zoeken. Tot aangename Tijdkorting in Gezelschappen van den beschaafden Stand. Uitg. onbekend. Ca. 1870. Compleet; bestaande uit 10 tekstkaarten verpakt in de spelhandleiding. + Getallenraadpuzzle - bestaande uit 8 kaarten (deels handbeschreven) en een bedrukte verpakkings-envelop). 5,5 x 7,5 cm. Uitg. onbek., ca. 1900 + Metamorfose spel. Drie sets van 6 houten blokken met daarop gelithografeerde figuren in hoofd- midden- en onderstel, die verwisseld kunnen worden. Eerste helft 19e eeuw. Afbeeldingen sleets. Zeldzaam.-

verkocht € 140,00