900-991 Strips en originelen

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [941 - 950] [951 - 960] [961 - 970] [971 - 980] [981 - 991]
kavel: 900
Kootje Konijn en Juffrouw Ekster
-Kootje Konijn en Juffrouw Ekster Leger des Heils, Amsterdam, oblong, gebonden met linnen rug. Ca. 1935. Voorwoord: 'Kootje Konijn, de voorlooper van Micky Mouse (..)' + Kootjes Jongensjaren, - en Kleine Ko! Vervolg van Kootje van de Kleuterklas. -

verkocht € 50,00
kavel: 901
Walt Disney (1901-1966) Filmstrip Lantern
-Jonsons of Hendon, ca. 1949. Lantaarn in zeer goede staat in originele illustratieve doos. Incl. kartonnen schuifje en 3 filmrolletjes waarvan 2 in orig. doosje met tekst bestaande uit 2 filmpjes en elk een bijbehorend tekstblad. -

verkocht € 130,00
kavel: 902
Diverse oude stripboeken
-Dick Bos, Uitgeverij Nooitgedacht, dl. 2,6,9-16, 19, 22 en 24 + Sjors en Sjimmie bij de Arabieren, Spaarnestad, 1952 + Tom Puss in Nursery Rhymeland, Marten Toonder, Birn Brothers, 1949, matige ex. + De verdere avonturen van Klaasje Allemansverdriet, J.A. ten Klei, 1946- en 8 andere. -

verkocht € 110,00
kavel: 903
Flipje en zijn vriendjes
-Harmsen van Beek, De Betuwe N.V., Tiel, 1948. -
€ 50 - € 80
kavel: 904
Jan Jans en de Kinderen originele pagina
-Gerben Valkema, studio Jan Kruis, 2005. Originele pagina Jan, Jans en de Kinderen, gesigneerd. Inkt op papier, 35 cm x 44 cm. Oost-Indische inkt.-

verkocht € 150,00
kavel: 905
Marten Toonder: Tom Poes en de vliegende kalief
-Uitgave ter promotie van de K.L.M., 1953. Oblong, geniet, met 3 full-colour platen en zwart-wit en kleurenills. door het boekje. -

verkocht € 160,00
kavel: 906
De avonturen van Monki
-Monki's Reis om de Wereld. 50 Avonturen in Amerika. Bernard Reith, Spaarnestad, 1946. Softcover, 105 pp. Enkele pen-en potloodkrabbels op schutbladen, vlekje r.b. + 7 andere delen uit de reeks. Alle in redelijke staat met gebruikssporen - en Sjors. Een-en zestig vrolijke verhalen, Spaarnestad, 1947. 64 p. Matig ex. achterkaft ontbreekt - en deel 5 tm 9, alle in redelijke conditie; compleet met gebruikssporen als naam, wat taperesten etc. + 1 andere - en 't Kapoentje bundeling nr. 22, 1958. In goede staat.-

verkocht € 80,00
kavel: 907
Tiels Flipje luxe uitgaven 1-5
-Nieuw avontuur van Tiels Flipje, Arie van Vliet. Printmedia bv, 2002-2010. Gebonden in gekleurd linnen met opgeplakte voorplaat. De bevroren bloesems + De vrolijke vruchten + De verleidelijke vettamientjes + De snikkende sleutel + De mysterieuze myrabelle. -

verkocht € 150,00
kavel: 908
Walt Disney (1901-1966)
-The Nutcracker Suite from The Disney-Stokowski Triumph Fantasia. An interpretation by Walt Disney. Introduction by Leopold Stokwski. For Australia and new Zealand, D. Davis and Company, Sydney, 1940. 32 pp. Gebonden met stofomslag in goede staat. Zeldzame Australische uitgave. + Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Amsterdam, L.J. Veen's Uitgevers-Maatschappij, ca. 1938. 62 pp. Gebonden met stofomslag. Rug s.o. wat sleets, verder in goede conditie.-

verkocht € 70,00
kavel: 909
Marten Toonder
-Tom Poes Leg-puzzle No. 1: Het feestmaal, Amsterdam, Diana Edition, 1941. Compleet in 176 stukjes. Puzzel 22 x 31,5 cm. Met originele (aan de zijkant beschadigde) doos. + Tom Poes en de Reuzenvogel, De Muinck & Co, 1946. Goed exemplaar met naam vorige eigenaar op titelpagina - en De Rare Uitvinding, De Muinck & Co, 1946. (idem)-

verkocht € 110,00