870-881 Affiches

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[870 - 879] [880 - 881]
kavel: 870
Dick Bruna (1927) Litho kind met ballon
-Mercis b.v. 1973. R.o. gesigneerd door Dick Bruna, "9/3". 57,5 x 44,5 cm. -

verkocht € 240,00
kavel: 871
Richard Avedon (1923-2004) - Beatles
-Set van 4 portretten Beatles gefotografeerd door Richard Avedon in 1967. Waterlow & Sons, copyright NEMS enterprises. Exclusieve Nederlandse uitgave VARA. Alle 68 x 48 cm. In nieuwstaat.-

verkocht € 140,00
kavel: 872
Jan Wijga (1902-1978), Amstel Bier affiche
-In lijst, 77 x 55 cm. ca. 1950.-
€ 100 - € 150
kavel: 873
Proefontwerp Amstel Bier, gouache.
-Gouache, ingelijst achter glas, 50 x 75 cm. ca. 1948-

verkocht € 340,00
kavel: 874
Jan Wijga (1902-1978). Amstel Bier affiche
-Kunstdruk Luii&Co., Amsterdam, ca. 1950. Ingelijst achter glas, 79 x 56 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 875
Walt Disney Sneeuwwitje
-Reclame affiche voor Palmolive huisje en figuren uit Sneeuwwitje en de zeven dwergen. "Gratis avec chazue pain de Palmolive ou avec 2 pains du modele moyen une magnifique carte a decouper de "Blanche-Neige et les sept nains". "Cette charmante maisonnette, a plier et a coller: 1 fr. seulement". 71 x 54,5 cm. Met stempelzegel 1938. -

verkocht € 100,00
kavel: 876
Dick Bruna (1927-)
-Great Sadness. FNV. Stop Child Labour. Mercis, 1999. Concept/design Rem Kloosterman, Ronald Timmermans. 84 x 59,5 cm. + Niet apart maar samen. De openbare school. Vereniging voor openbaar onderwijs. Mercis, 1966. Lithografie. 64 x 45 cm. + Kinderen van Europa. Voorlichtingsbureau Europees Parlement. Mercis, 1992. 60 x 45 cm.-

verkocht € 130,00
kavel: 877
[Bier] Brouwerij d'Oranjeboom Rotterdam
-E. van Hove, ca. 1930. Druk van Leer & Co, Amsterdam. Op karton in lijst. Afm. 68 x 95 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 878
Kunstaffiches
-Steinberg. Losiana 1.3-21.4 1968. Kondrup reproduktion. 72,5 x 55 cm. Punaisegaatjes aan hoeken + Willem Hussem. Schilderijen en tekeningen 1945-1974. Centraal Museum Utrecht 14-04 t/m 11-06-1984. 70 x 50 cm - en 9 andere. - toegevoegd; statieportret Koningin Juliana. Foto Meyboom, Amsterdam, uitgave Bezige Bij. -
€ 60 - € 100
kavel: 879
Alfred Hitchcock
-Bei Anruf Mord (Dial M for Murder), 1954. Warner Bros. Rolf L├╝tze. Gebouwen, bij vouwen enkele kleine insch. Goed ex. 84 x 118 cm.-

verkocht € 85,00
[870 - 879] [880 - 881]