100-120 Parafernalia en Ansichtkaarten

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[100 - 109] [110 - 119] [120 - 120]
kavel: 100
[Ansichtkaarten] Fantasie
-Twee mappen met daarin ruim 700 fantasiekaarten, meest voor 1950. O.a. kerstfeest, Sinterklaas en Pasen. Ook enkele kaarten m.b.t. WOI.-

verkocht € 130,00
kavel: 101
Ansichtkaarten
-Lot diverse ansichtkaarten met o.a. Loosdrecht en Assen. Enkele fotokaarten, ook deels buitenland. Meest gelopen.-

verkocht € 190,00
kavel: 102
Ansichten Topografie Nederland
-Privé-album met ca. 380 kaarten van plaatsen in Nederland, meest gelopen, tussen 1910-1960. -

verkocht € 400,00
kavel: 103
[Ansichten] Amsterdam
-Privé-collectie met ca. 464 ansichten van Amsterdam, meest tussen 1900 en 1930, meest gelopen. Gestoken in map met insteekhoezen.-

verkocht € 125,00
kavel: 104
Ansichtkaarten Leiden en Voorschoten
-Album met deels originele, deels foto-afdrukken van ansichten van Voorschoten en Leiden. Ca. 60 originele kaarten, waaronder enkele zeldzame fotokaarten. + 3 souvenierboekjes Leiden, leporello met ansichten, ca. 1930 - en 20 portrettenfoto's, gemaakt door Leidse fotografen, ca. 1890-1910.-

verkocht € 190,00
kavel: 105
Ansichtkaarten Afrika ca. 1900
-Twee grote albums met ca. 350 en 300 kaarten, waarin meer dan 150 kaarten m.b.t. Timboektoe, Congo en andere Afrikaanse plaatsen. Albums in redelijk goede conditie. De overige kaarten vooral Europees. Veelal gelopen. Alle tussen ca. 1890-1930.-

verkocht € 540,00
kavel: 106
Sluitzegels
-Album met 289 sluitzegels. Gemengde collectie van art deco tot jaren '60. In Nederland, Engels en Duits. O.a. Entos, Olympische Spelen 1912 en Rai Autotentoonstelling 1935. In kunstleren map in foudraal.-

verkocht € 105,00
kavel: 107
Ansichtkaarten Amsterdam
-Album met ca. 210 ansichten van Amsterdam. Meest gelopen en tussen 1900 en 1940.-

verkocht € 120,00
kavel: 108
Reclame; Zoekprenten en Schaduwbeelden
-Reclamezoekplaatjes van Bensdorp, Thee Eureka en Van Houten. Gelithografeerde kaartjes waarop een beeld in een beeld verstopt is, ca. 1900. (8 x) + 9 schaduwbeeldkaartjes. De Jong's Cacao, Grootes cacao en Bensdorp. + Beecham's Oracle. Twee blaadjes, ca. 1900. - en het boekje de Schaduwbeelden met de hand. R. Theo/Eduard Snoeck, H.H. K., den Haag, H.H. Klaassen, ca. 1900.- en 36 andere, waaronder 3 zgn Trick donkeys, lichtinvalkaartjes en erotische metamorfosekaartjes.-

verkocht € 290,00
kavel: 109
Nestlé Aankleedpopjes
-7 aankleedpopjes. Gelithografeerd papieren reclamemateriaal, ca. 1910. + 48 opzetbare kleederdrachtfiguren Chalet Kaas, ca. 1930-1950. - en Milanaise. Ca. 1930. Serie van 12 kaartjes. -
€ 60 - € 120