847-869 Bladmuziek

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[847 - 856] [857 - 866] [867 - 869]
kavel: 847
Wolfgang Ortmann (1885 - 1967)
-22 muziekbladen met door Ortmann ontworpen voorzijde, meest in redelijk goede conditie, enkele afgesneden of uit bundeling. - en 41 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 848
Willy Herzig (1894-1978) e.a.
-Lot met 7 sheets van Willy Herzig + 20 andere. Meest in (redelijk) goede conditie, met fraaie covers.-
€ 60 - € 100
kavel: 849
[Duits]
-1900-1930. Met o.a. ontwerpen van Neumann, Kamm en Ernst Deutsch-Dryden. Gemengde kwaliteit: enkele met naam, deel is uit bundels gehaald met lijmrandje aan linkerzijde. Meest in goede conditie met veelal prachtige coverontwerpen.-
€ 80 - € 130
kavel: 850
[Automobilie/Luchtvaart] Lot van 10 sheets
-Teuf Teuf. Polka pour Piano par Henri Van Gael. Bruxelles, Schott Freres. Lith. F.M. Geidel Leipzig, 1902. Stempel voorzijde, licht geschaafd. + Bon Voyage. Marche populaire Anton W. Ganter. lith. Lou de Groot. Uitgave van Esso & Co, Rotterdam (2x) - en 3 andere mbt. automobilie + Hardi, les Gars! Comme sur des Roulettes le Chien du Boche - Tommy and the French Girl. Clérice freres, 1911. Aan rand hersteld. - en 4 andere m.b.t. Luchtvaart.-

verkocht € 55,00
kavel: 851
[Fietsen/Motors]
-Vorwärts Voran; Bicycle-Galoppe. Johann André Offenbach am Main, 1883. Afgensneden, met gebruikssporen + Wielrijderslied. Opgedragen aan den ANWB. Woorden van J.D.C. van Dokkum, muziek van J.J. Koopman. Utrecht, H. Rahr, 1890 + Brennabor-Hulde. 's-Gravenhage, Anton de Haas, ca. 1910. Aan zijkant plakstrookje (uit bundel, licht afgesneden). + Bicycle-Marsch; Dem Leipziger Bicycle-Club gewidmet. Carl Norden, Leipzig, Fr. Portius, ca. 1875 + My Motor-Girl, words and music by Kitty Korthals-Altes, cover design Piet van der Hem, ca. 1925 - en 3 andere -

verkocht € 70,00
kavel: 852
Willy Sluiter (1873-1949)
-Lot van 38 Music Sheets met illustratie op voorzijde van Willy Sluiter, meest met woorden & muziek van J.P.J.H. Clinge Doorenbos, uitgegeven bij Scheltens & Giltay, Amsterdam 1920-25. -

verkocht € 110,00
kavel: 853
[Leiden/Amsterdam] Feestmarschen
-Feestmarsch voor Piano van J.G.H. Mann. Door den Uitgever opgedragen aan de 3 October Vereeniging. Leiden B. Blankenberg, 1887 Lith. P.J. Mulder. + Maskerade Marsch 1900 gecomponeerd en opgedragen aan het Collegium van het Leidsch Studenten Corps tgv het 65e Lustrumfeest. Door W. van Erp, Frima C. Kooyker + Maskerade Marsch 1905, tgv het 66e Lustrumfeest. (idem) + Maskerade Marsch tgv het 310 jarig Bestaan Leidsche Hoogeschool Opgedragen aan de Commissie tot regeling van den Gecostumeerden Optocht op 23 juni 1885. J.AE. A. Lisman, Leiden, P. Somerswil + Amsterdamsche Tentoonstelling Marsch voor Piano door C.S., Brix von Wahlberg, Amsterdam, 1895 - en 6 andere.-
€ 60 - € 100
kavel: 854
[Militaria] 1880-1913
-Neerlands Invalide. Naar het Fransch door B. Wolff (Le Pere la Victoire). Marsch voor Piano. Den Haag, C. H. van Eck jr, ca. 1890. Lijmrandje linkerzijde, verder goed + Marsch opgedragen aan het Corps Kweekelingen voor Militaire Geneeskundigen door N.M. Caro, Utrecht, ca. 1880 + Adelborsten Marsch gecomponeerd en opgedragen aan P. ten Bosch, kapitein ter Zee en Kommandant van het Koninklijk Instituut voor de Marine door C.A.W. Bernhardt, F.J. Weygand & Comp., ca. 1883 - en 12 andere. -
€ 60 - € 100
kavel: 855
[Militaria] 1913-1918
-Holland-Belgie Marsch, compositie Jan Morks, opgedragen aan de Club des Allies te Middelburg, uitg. F.B. den Boer, Middelburg ten voordeele van het Belgische Roode Kruis + Aan zijne majesteit Albert Koning van België: Achteruit!!! Heldendicht aan de Belgen. C. Eeckers/E. v.d. Eijnde, Emile v.d. Eijnde, Amsterdam + Marche des Héros. John Streletsie. Voorplat door H. Verschuuren jr., Kotting, 1918. Ed. Alsbach 7 Co. - en 11 andere + los voorplat "Eine Kaiserparade, r. Eilenberg, Leipzig - en 2 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 856
[Militaria] WOII
-I'm sending you the Siegfried Line, Ross Parker, Hughie Charles en St. John Cooper, Francis-Day, Paris/London + Levensliedjes: Zeg waar is Jansen/geheime wapens/oranjeman/he tommie. Woorden van Kroes, muziek van Doorn. Moffenmarsch 1945. Bartel Vreedis, Confidentia, Den Haag. Cover design Gé Hurkmans - en 23 andere -

verkocht € 100,00