733-799 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 732
Wendingen - [El Lissitsky] Frank Lloyd Wright
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nr. 11, 1921. Nummer gewijd aan het werk van den Amerikaanschen Architect Frank Lloyd Wright, inleiding door H.P. Berlage, met omslagontwerp in litho naar El Lissitsky. -

verkocht € 800,00
kavel: 733
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901)
-par Théodore Duret. Bernheim-Jeune et Cie, 1920. 124 pp., Met een droge naald ets (portret van Tristan Bernard) en orig. kleurenlith. (l Argent, programme de théâtre). Aan rug gebroken en los, ets en litho goed. -

verkocht € 140,00
kavel: 734
Barton, Rick
-Originele inkttekening in leporellovorm. 1962. 16x11 cm. Op Japans papier. Gesigneerd.-

verkocht € 75,00
kavel: 735
H.N. Werkman - Chassidische Legenden
-Groningen, Wolters-Noordhoff/ Bouma's Boekhuis, 1985, facs. reprint van de 20 platen van de suite die Werkman in 1943 publiceerde, met een introducerend boekwerk, 80 pp., 4to door J. Martinet, samen in linnen portfolio met twee opgeplakte platen, folio 51 x 33 cm. Alle platen aanwezig, een hiervan in lijst achter glas.-

verkocht € 70,00
kavel: 736
Gebrauchsgraphik
-International Advertising Art, incomplete jaargangen 1954-1962. Meeste nummers aanwezig, meest in goede conditie. -

verkocht € 100,00
kavel: 737
Gebrauchsgraphik
-International Advertising art. 10 nummers tussen 1937 en 1943. Alle in gelezen staat. -
€ 60 - € 100
kavel: 738
Beweging
-Utrecht, Salix Alba, 1978. Folio. 66,5 x 51 cm. 15 bladen in touwgebonden linnen map. Oplage 23 ex. Op handpers gedrukt, op diverse soorten Ingres, map Wim Jongerius. Nummer 4. -
€ 50 - € 80
kavel: 739
Daniel Libeskind
-& Cecil Balmond. Unfolding. Boilerhouse Extension V & A Museum; Working Process, associations tiling, pure thinking, flip over/Nai exhibition: construction, models, drawings. Rotterdam, NAI Publishers, 1997. Folio. Losse inhoud in doos, met orig. papieren omslag. Ills. in kleur en zw.wit + boek n.a.v. de tentoonstelling + Daniel Libeskind. Fishing from the Pavement. Rai Publishers, Rotterdam, 1997. 192 pp. -
€ 100 - € 200
kavel: 740
Keith Haring (1958-1990) Luna Luna - A Poetic Extravaganza! 1986
-Pop-up carrousel. Handgemaakt en gebonden bij carvajal S.A., Zuid Amerika. Mooi exemplaar.-

verkocht € 270,00
kavel: 741
Wendingen
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Hoofdredactie H. Th. Wijdeveld. Drie luxe (touw)gebonden nummers in bijzonder goede conditie.-

verkocht € 130,00