733-799 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 742
Plateel ontwerpen J.W.Bauer
-Ca. 1910. Collectie van 10 aquarellen met ontwerpen voor plateel vazen, klok, tegels. Een hiervan met tekst "J.W.Bauer modern decorator". Vermoedelijk ontworpen voor Plateelbakkerij Zuid Holland. -

verkocht € 400,00
kavel: 743
Paul Berthon (1872-1909)
-Koningin Wilhelmina. Lithografie op papier. Uitgave J.F. van de Ven, Baarn, ca. 1898. 30 x 26 cm. -

verkocht € 50,00
kavel: 744
[Bibliofiel] Whittington Press: Matrix 25-30
-Vijf delen, 2005 en 2010. Oplage ca. 760 ex. Met meerdere (gesigneerde en gekleurde) houtgravures, foto's en etsen.-

verkocht € 260,00
kavel: 745
Alexander Alexeïeff (toegeschreven aan) (1901-1981)
-Lot van 24 pentekeningen (ca. 18x12 cm.), elk bestaande uit 3 afbeeldingen (illustratie, kapitaal, vignet), gebruikt als boekillustraties.-

verkocht € 320,00
kavel: 746
Catalogus tentoonstelling der werken van Walter Crane
-A.C. Loffelt/ E.A. von Saher. Haarlem, Museum van Kunstnijverheid, 1903, VIIp., 6 platen, illstr., orig. omslag. -
€ 70 - € 140
kavel: 747
Piet Zwart - Sleutelwoorden (Keywords) Piet Zwart 80
-Den Haag, Staatsdrukkerij, 1965. Vierkant 4to, 23, (10) pp. Origineel bedrukte kartonnen kaft. Typografisch ontwerp Willem Sandberg, voorwoord door Jurriaan Schrofer. Uitgave tgv. de 80ste verjaardag van Piet Zwart. Goed ex. + Piet Zwart Tapijten. Gemeentemuseum Den Haag, 1993. 24 pp. Gelimiteerde editie. -

verkocht € 50,00
kavel: 748
Complexes. 40 dessins de Vertès
-André Sauret, éditions du livre, Monte-Carlo, 1948 90 pp. Met 40 litho's van Vertès. Mooi exemplaar op geschept papier in originele doos. Doos wat sleets aan randen.-
€ 80 - € 150
kavel: 749
Hugo Claus - Corneille
-Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht. Kunsthandel Martinet en Michels met vijf linoleumsneden van de schilder. Amsterdam, 1951. Nr. 69/200. 20 pp. geniet, oblong 8vo. + Corneille. Galerie Colette Allendy, Paris, 1954. 12 pp. geniet, met litho Corneille. Foto's Henny Riemens. 13/1000.-

verkocht € 140,00
kavel: 750
[Alechinsky] Cobra
-Bulletin pour la Coordination des investigations artistiques lien souple des groupes experimentaux Danois (Host et Spiralen), belge (Surrealiste-Revolutionnaire), Hollandais (Reflex). 24 pp. Geniet. Met over voor- en achterzijde omslag een litho van Pierre Alechinsky. -

verkocht € 240,00
kavel: 751
Jeroen Henneman, Rob Scholte, Siet Zuyderland
-De Kunst van vervoer. 's Gravenhage, SDU, 1990. Folio uitgave tgv. 150 jaar openbaar vervoer in Amsterdam. Map met daarin het boek: De kunst van vervoer door Jan Freeke - en 3 zeefdrukken. Alle gesigneerd en genummerd. -

verkocht € 100,00