733-799 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 772
Grafiek divers
-The Drawings of Piranesi. Hyloton Thomas, Faber and Faber, London, 1954. 66 pp. - en 80 plates. 4to, linnen geb.+ Wood-engraving ande woodcuts. Clare Leighton. London, 1932. 96 pp. 4to, in halflinnen. + Willy Boers, 1905-1978. Elmyra M.H. van Dooren. V+ K publishing, 1995. 392 pp. Geb. met s.o. - en 16 andere.-
€ 60 - € 90
kavel: 773
[Vervallen]
-Dit item is vervallen.-
€ 0 - € 0
kavel: 774
Een boekje met Houtsneden
-W.O.J. Nieuwenkamp, Zwerver, 1905. Op Handpers gedrukt. op geschept Hollandsch papier, in oplage van 50 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is nr. 7. In perkamenten Jugendstil band met goudopdruk. -

verkocht € 250,00
kavel: 775
Kaleidoscope
-Adam Verneuil and Maurice Pillard. ornements Abstraits. Quatre-vnigt-sept motifs en vingt planches. Paris, Albert Levy, ca. 1920. Met titelpagina en 20 genummerde gekleurde platen in pochoir door Jean Saude met in totaal 87 ontwerpen door Adam en Maurice Pillard Verneuil, los in halflinnen portfolio (46 x 36 cm), Op voorzijde opgeplakte titel en Art Deco pochoir.-

verkocht € 1750,00
kavel: 776
Maria Sibylla Merian
-Les Aquarelles de Leningrad. Paris/La Bibliotheque des Arts, 1974. Met 50 platen en 319 pp. Monumentale folio (49 x 37 cm) cassette met 2 banden (platendeel en commentaar) Nr. 419 van 1750 genummerde ex. In halfperkament met gemarmerde platten in schuifcassette. -

verkocht € 220,00
kavel: 777
Pierre Bonnard
-Antoine Terrasse, DuMont, Köln, 1989. 321 pp. Geb. met s.o. + Any Warhol A retrospective. The Museum of Modern Art, New York, 1989. 479 pp. Sc. knik aan achterzijde, verder goed ex. + August Macke. Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen. Bruckmann, München, 1986. 528 pp. Sc. - en 2 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 778
M. G. Bücker - Bilder des Heiles
-Steyler Verlagsbuchhandlung. Gmbh Kaldenkirchen, 1964. Text zum A.T. von Martin Buber. Komposition 1-109. , text zum N.T. von Fritz Tillmann, bearbeitet von Werner Becker. Einband Walter Schomaker, Iserlohn. Groot Folio (55x41 cm) met s.o. (4), 235, (3) pp. Met talrijke meest volpag. ills. door H.G. Bücker. -

verkocht € 100,00
kavel: 779
Jan van Munster: Ich - R - Io - Já - Yo - Moi - Jag - Minä - Ik - I -.
-PlaatsMaken publishers, Arnhem, 1992. Third volume in the S-Reeks. Nr. 38/75, gesigneerd. Hc met stofomslag in vellum. 49,5 x 35 cm met 10 zwarte relief pagina's en 10 witte met kleine woorden in pyrografiëe, op dit papier, in metalen houder van de S reeks.-
€ 80 - € 150
kavel: 780
[Typografie] Frans Duwaer- FD van zijn vrienden
-Willem Sandberg e.a., Amsterdam, ca. 1945. N.V. drukkerij en uitgeverij J.F. Duwaer & Zonen. Onwerp Friedrich Vordemberge-Gildewart. In memoriam uitgave met Bauhaus elementen en een gedicht van Sandberg. (36 pp.)-

verkocht € 100,00
kavel: 781
Erich Heckel. A Book of Color Samples for Walter Gramatté
-Edited and with an Essay by Cornelia Stabenow. Hirmer Publishers, Munich. Genummerd: Nr. 5/83. 1989. 7 pp. en 14 losse bladen in omslag. In zwart linnen touwgebonden map. -
€ 75 - € 150