733-799 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 782
Recueil de Gravures a l'eau forte, dont plusieurs d'apres Hobbema, par P.F. de Noter
-Gand, 1831. 12 gravures van de Noter (incl. titelpagina) In eenvoudig papieren bandje (eerste helft 20ste eeuw). Alle met sign. in plaat. -

verkocht € 220,00
kavel: 783
An Essay on Transparent Prints
-And on Transparenties in general, Edward Orme, London, prined for and sold by the author, Longman, Vernor and Hood (...); and all the booksellers and printsellers, 1807. Kl. Folio, half-leer, (5)VII,64,VIII pp., tekst in 't Engels en in 't Frans, 16 (van 20) gegraveerde prenten (de meeste in aquatint), incl. het frontispice, 1 prent over de dubbele pag. en 4 half-pag. gravures; plus 6 gekleurde en opgeplakte stukjes bewerkt papier op een blad. Diverse prenten zijn zowel aan de voorzijde en ook gedeeltelijk verso gekleurd om een speciaal effect te geven bij lichtdoorlating.-
€ 600 - € 1200
kavel: 784
[Ex Libris]. L'Ex-Libris Russe. V. Verestchaguine.
-St. Petersburg, R. Golike, 1902, (12) tekstp., 125 platen met ex libris, luxueus gebonden in half marokijn, klein folio. -

verkocht € 220,00
kavel: 785
W.O.J. Nieuwenkamp. Een Florentijnsche Villa,
-"Riposo dei Vescovi" S.Domenico di Fiesole bij Florence. Den Haag, H.P. Leopold, 1938, 134 p., 99 illustraties, oorspronkelijk karton, folio. -

verkocht € 50,00
kavel: 786
Melle Boerrigter (1908-1976)
-Lithografie. Gedateerd: 20 Aug '46. 28 x 20 cm. In passe-partout.-
€ 120 - € 240
kavel: 787
Willem Hussem (1900-1974)
-Lithografie. 27,5 x 20 cm. In passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 788
Lucebert (1924-1994)
-Ets. HC IV/X, gesigneerd. 27,5 x 19 cm. In passe-partout.-

verkocht € 220,00
kavel: 789
Henny Riemens (1928-1993)
-"Kat en vis" 1953. Aquarel in zwart op wit door Riemens, de toenmalige vriendin van Corneille uit de tijd dat ze samen met een aantal andere prominente Cobra-leden in Parijs woonden. 35 x 25 cm. In passe-partout.-
€ 100 - € 200
kavel: 790
Jan Elburg (1919-1992)
-Lithografie. Genummerd en gesigneerd. 2/6, dec '52. 27 x 19,5 cm. In passe-partout.-
€ 80 - € 140
kavel: 791
Lucebert (1924-1994)
-Lithografie. Gesigneerd in de plaat. Minimaal knike m.o, voorts goed. 53 x 79 cm. -
€ 70 - € 120