733-799 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 792
Een eeuw Willink (1900-1983)
-red. Sylvia WIllink, Vincent Vlasblom. J. Poot, C. Willinkg e.a., Bureau Vlasblom, Benningbroek, 1999. Geb. met s.o. in schuifcassette. 192 pp. Nr. 5 van 100 luxe exemplaren met door Sylvia Willink gesigneerde foto. -
€ 70 - € 120
kavel: 793
De A van Cobra in Woord en Beeld
-Red. Ed Wingen. Nico Koster/Tom Okker, Jaski Art Gallery, 1999. 192 pp. Gebonden met s.o. in cassette. Nr. 106 van 200 luxe exemplaren met lithografie van Corneille, 32 x 23 cm, genummerd en gesigneerd "Corneille '98"-

verkocht € 90,00
kavel: 794
Miro Engravings Vol. 3 (1973-1975)
-Catalogue Raisonnee Limited Edition, 1973-1975, Rizzoli, New York, 1992. Gebonden met s.o. 328 illustraties, waarvan 220 in kleur. Het boek bevat 3 houtsneden; het stofomslag, naast de titelpagina en op pag. 11. -

verkocht € 90,00
kavel: 795
Henri le Sidaner
-Camille Mauclair. Paris, Galeries Georges Petit, Henri Floury, 262,[2] pp. Met zw-w. ills & 2 originele etsen door Henri Le Sidaner, beide gesigneerd in de plaat. Originele gelith. omslag. + Destins 1939-1940-1941-1942. Frans Masereel Editions Oprecht verlag, Zürich/New York, 1943. (120) pp. Gebrocheerd. Goed ex.-
€ 100 - € 200
kavel: 796
James Ensor
-James Ensor. Vol. I 1875-1902; Vol. II 1902-1941. Catalogue Raisonné. Paris. La Bibliotheque des Arts, 1992. In 2 bnd. Vol. I 1-384 pp. Vol. II 385-720 pp. In Frans en Engels. Gebonden in cassette. +Drawings from the Ter Borch Studio Estate in the Rijksmuseum. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. 2 vols. XXXIII,XXIV,896 pp. - en 4 andere. -
€ 80 - € 150
kavel: 797
Kunstmap Flemish Art
-Portfolio met daarin 10 door de kunstenaars gesigneerde platen: Piet Bekaert, Jan Burssens, Graba, Pol Mara, Laurent Reypens, Jan Vanriet, Maurits Van Saene, Willy Van Sompel, Joseph Willaert et Roger Wittewrongel. Brux., Flemish Art, 1992, folio (58,5 x 48 cm) in blauw fluwelen beschermdoos. -

verkocht € 185,00
kavel: 798
The Victorian Watercolours and drawings
-in the collection of her majesty the queen. Delia Millar, 2001. Vols. one and two. Philip Wilson, 2 vols. in cassette. 1052pp. + Drewes. A Catalogue Raisonné of his prints. Ingrid Rose, Kunstgalerie Esslingen, München, New York, 1984. 456 pp. Geb. in s.o. + Gilbert & George. Ginkgo Pictures. Venice Biennale 2005. British Council, 2002. 80 pp. - en 1 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 799
Tentoonstellingscatalogi .
-Catalogi Stedelijk Museum. Ontwerp Wim Crouwel, e.a. + enkele andere catalogi. (Totaal 29x) -
€ 60 - € 80