veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 733-799 Kunst & Toegepaste Kunst
[732] [733] [734] [735]
kavel: 733 verkocht € 140,00

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901)

par Théodore Duret. Bernheim-Jeune et Cie, 1920. 124 pp., Met een droge naald ets (portret van Tristan Bernard) en orig. kleurenlith. (l Argent, programme de théâtre). Aan rug gebroken en los, ets en litho goed.