veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 128-149 Handelscatalogi
[132] [133] [134] [135] [136]
kavel: 134 verkocht € 120,00

[Vloeibladen]. Lot van ca. 40 vloeibladen.

Meest eerste helft 20ste eeuw, verschillende formaten, verschillende designs.
Met fraai vormgegeven vloeibladen van o.a. Radiator Pectoral Tabletten, N.V. Van Roessel & Co, Dorstax Pastilles, Menthella Medicinale Salmiak en Z. Szathmary. - Toegevoegd enkele plakplaatjes en een ingelijste foto van een promotiestand van importhandel "De Atlas".