1400-1447 Oude Kaarten en Prenten

veiling / 7 mei 2014 Zitting II
[1400 - 1409] [1410 - 1419] [1420 - 1429] [1430 - 1439] [1440 - 1447]
kavel: 1430
[Covens & Mortier] Carte Particuliere des Environs de Roermonde, Venlo, le Marais de Peel. (ca. 1730)
-se vend a Amsterdam chez Covens et Mortier sur le copie de Bruxelles par E.H. Friex-
€ 250 - € 500
kavel: 1431
Den Helder, Amsterdam, Noord-holland. 20 x
-Kopergravures 20x, voornamelijk 18e eeuw van o.a. Gezicht op Den Helder, een vijftal plattegronden van Noord-Hollandse steden en verder prenten in div. formaten, soms 2 op een blad, door verschillende uitgevers en graveurs. (totaal 20)-

verkocht € 110,00
kavel: 1432
Groningen, Friesland, Nederland 20x
-Kopergravures 20x, voornamelijk 18e eeuw van Groningse en Friese steden en div. andere Nederlandse plaatsen met gebouwen en aanzichten, soms 2 op een blad, door div. uitgevers en graveurs. totaal 20)-

verkocht € 110,00
kavel: 1433
Harlingen, Dokkum, Hindelopen enz. 20x
-Kopergravures 20x, voornamelijk 18e eeuw van Friese steden en dorpen in div. formaten, soms 2 op een blad, met aanzichten en gebouwen door verschillende uitgevers en graveurs. (totaal 20)-

verkocht € 130,00
kavel: 1434
Leiden, Goes, Maastricht enz. 22x
-Kopergravures 22x, voornamelijk 18e eeuw van diverse Nederlandse steden en dorpen in div. formaten, soms 2 op een blad, met aanzichten en gebouwen door verschillende uitgevers en graveurs. (totaal 22)-

verkocht € 90,00
kavel: 1435
Arnhem, Tiel, Zuilen enz. 20x
-Kopergravures 20x, voornamelijk 18e eeuw van diverse Nederlandse steden en dorpen in div. formaten, soms 2 op een blad, met aanzichten en gebouwen door verschillende uitgevers en graveurs. (totaal 20)-

verkocht € 80,00
kavel: 1436
Warmond, Driewegen, Valkenburg(ZH) enz. 28x
-Kopergravures 28x, voornamelijk 18e eeuw van diverse overwegend Nederlandse steden en dorpen in div. formaten, soms 2 op een blad, met aanzichten en gebouwen door verschillende uitgevers en graveurs. (totaal 28)-
€ 80 - € 160
kavel: 1437
Tamil
-Steiner. Wandtafeln für den Unterricht in Anthropolgie, Ethnographie & Geographie, no. 14. Professor dr. Rudolf Martin, Art. Institut Orell für Füssli, ca. 1890. Litho. 88 x 61,5 cm.-

verkocht € 85,00
kavel: 1438
Hengelsport
-Fishing in a Punt. I. Clark, H. Alken. Chromolithografie, London, T. McLean, 1820 29 x 42 cm. + Pike Fishing [Idem] + Salmon Fishing [Idem] - en A view from ye Island Seat of ye Lake of ye Temple of Venus & Hermitage in the Gardens of Earl Tempee at Stow, in Buckinghamshire. Printed for John Bonvles, no. 13 in Cornhill, ca. 1760. 32 x 43,5 cm.- en 8 andere. -

verkocht € 80,00
kavel: 1439
Koninklijk Huis
-Koning Willem III. 1849-1874. Jubileumaffiche. Scholents & Zoon, Groningen. 53,5 x 39 cm. + Nassausche Oranje Tak vertonende alle de Heeren Stadthouderen die Geregeerd hebben zedert Het begin der Nederlandsche Republiek anno 1579 tot op deze tydt anno 1733. Aeterno Foedere Iungas, 1733. 56 x 47,5 cm. Kopergravure op karton. - en 18 andere.-

verkocht € 40,00