1450-1531 Oude Boeken - Topografie

veiling / 7 mei 2014 Zitting II
[1450 - 1459] [1460 - 1470] [1471 - 1481] [1482 - 1491] [1493 - 1505] [1506 - 1515] [1516 - 1525] [1526 - 1531]
kavel: 1482
[Rusland]
-Abbildung und beschreibung der Volkerstamme und Volker unter des Russischen Kaisers Alexander. Menschenfreundlichen Regierung oder Charakter dieser Völker (..) dargestellt von Friedrich Hempel und C.G.H. Geissler, Leipzig, im Industrie Comptoin, 1803. vi, 136 pp. Met LXVI handgekleurde kopergravures ( plaat XX ontbreekt) In halfleren band, 8vo. -

verkocht € 600,00
kavel: 1483
Armée Fancaise et Armée Russe
-A. Taride, Paris, 1887. Leporello met 17 kleurenlithografieën van Armand Dumaresq met Franse en Russische soldaten (19e eeuw) in verschillende uniformen. 8vo. -

verkocht € 120,00
kavel: 1484
Nijmegen
-J. Smetius. Chronijk van de stad der Batavieren, waar in, nevens de beschrijving van Nijmegen, de eerste oorsprong van deeze landen, de grijze oudheid dezer stad, (..). 296 , (24) pp. 4to in halfleer + Lotgevallen van Nijmeegens Burgt, gezegd Het Valkhof. Door Mr. E.J. B. Schonck, rector der Latijnsche Schoolen te Nijmeegen. Nijmegen, A. van Goor & Zoon, 1805. vi,(4), 85 pp. In papieren bandje uit de tijd. -

verkocht € 45,00
kavel: 1485
Rusland
-The Modern Traveller. A Description, geographical, historical, and topographical, of the various countries of the globe by Josiah Conder. Vol. the seventeenth (van 30). London, James Duncan, 1830. 338 pp. Met platen van St Petersburg, Imperial Palace of Petrovskoi, near Moscow en twee uitvouwbare kaarten (Russia in Europe + Russia in Asia. 8vo linnen gebonden. -

verkocht € 110,00
kavel: 1486
[Noordpoolgebied] Reis ter ontdekking van eene noordwestelijke doorvaart uit de Atlantische in de Stille Zee, .. 1822
-gedaan in de jaren 1819 en 1820 ... onder het bevel van W.E. Parry. Uit het Engelsch. Amsterdam, Johannes van der Hey, 1822.-
€ 150 - € 300
kavel: 1487
[Pruissen] Sophia's reize van Memel naar Saxen,
-Door Johannes Timotheus Hermes, Amsterdam, A.E. Munnikhuisen, 1779-1788-
€ 150 - € 300
kavel: 1488
[Cluverius geografie] Philippi Cluveri Introductionis ... 1729
-In Universam Geographiam, tam veterem quam novam Libri VI (...) praefixit Augustinus Bruzen la Martiniere, Amstelaedami, apud Petrum de Coup, 1729.-

verkocht € 900,00
kavel: 1489
[Klassieke Krijgskunde] Der Grieken en Romeynen Krygs-Handel: ... 1686
-Ofte Beschrijvinge van de Griekse en Roomse Land-Militie (...) door Johan, vry-Heer van Paffenrode, Leiden, Pieter vander Meersche, 1686-
€ 700 - € 1200
kavel: 1490
Geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden (...) in vier deelen
-Sedert den aanvang van die Republyk tot op den Vrede van Utrecht in 't jaar 1713, en het Tractaat van Barriere in 't jaar 1715 gesloten. Jean Le Clerc, 2e druk, Amsterdam, Zacharias Chatelain, 1738-

verkocht € 150,00
kavel: 1491
Arnhem Zeven Eeuwen Stad
-Officieel Gedenkboek. Hijman, Stenfert Kroese en van der Zande N.V. Boekverkoopers, Arnhem, 1933. 238 pp. Met uitvouwbare kaart. Een van de luxe exemplaren in perkament met vergulde titel. Ex. gedrukt voor Jhr. Mr. D.P.M. Graswinckel (Rijksarchivaris) + Gelderland. Samengesteld onder red. van Prof. J. van Baren e.a., N.V. van Loghum Slaterus, Arnhem, 1926. 812 pp. Een van de luxe exemplaren in perkament.-

verkocht € 125,00