1450-1531 Oude Boeken - Topografie

veiling / 7 mei 2014 Zitting II
[1450 - 1459] [1460 - 1470] [1471 - 1481] [1482 - 1491] [1493 - 1505] [1506 - 1515] [1516 - 1525] [1526 - 1531]
kavel: 1516
Nieuwe Atlas van de Provincie Friesland
-Bevattende kaarten van de dertig Grietenijen of Gemeenten met de daarin gelegene Elf Steden en haar grondgebied, alsmede van de eilanden Ameland en Schiermonnikoog, Leeuwarden, W. Eekhof, 1849-1859-

verkocht € 700,00
kavel: 1517
Chronicles of England, France, Spain, and The adjoining Countries (...).
-By Sir John Froissart. London, G. Routledge and Sons, 1874, 2 banden, XLVII,768; XIV,733 p., gelithogr. platen, houtgravures, unif. half marokijn uit de tijd, goud-op-snee, quarto.-

verkocht € 100,00
kavel: 1518
[Palau] Relation des îles Pelew,
-situées dans la partie occidentale de l'océan Pacifique; Composée sur les Journeaux et les communications du Capitaine Henri Wilson (...) en août 1783 (...). Traduit de l'anglais de George Keate (...). Parijs, Maradan, 1793, 2de Franse editie, 2 delen, (4),280; (4),272 p., met 2 (groot) uitslaande gegraveerde kaarten, 1 uitslaande plaat met eilandprofielen, 2 gegraveerde gezichten, 4 stippel-gegraveerde portretten en 7 gegraveerde platen van werktuigen etc., contemporain uniform half kalfsleer met vergulde ruggen. -

verkocht € 250,00
kavel: 1519
L'Univers. Histoire et descriptions de tous les peuples Brésil
-par Ferdinand Denis. Colombie et Guyanes par C. Famin, Paris, Firmin Didot Freres, 1837-

verkocht € 150,00
kavel: 1520
Ons Vaderland en zijne bewoners
-Beschrijving van de steden, dorpen en verdere merkwaardige plaatsen in Nederland (..) door A.J. van der AA, Amsterdam, J.C. Loman Jr., 1857-

verkocht € 120,00
kavel: 1521
A visit to the monastery of La Trappe in 1817
-W.D. Fellowes, London, 1823, 4th. ed. Gr. 8vo., green morocco, rug verguld met titel, voor en achterplat met blindstempel en bordure met goudopdruk, XII,188 pp., frontispice met handgekleurde aquatint en 12 handgekleurde prenten in aquatint door I. Clark naar tekeningen van de auteur, alle op de volle pagina en 2 zwart-wit gravures, goud-op-snee.-
€ 600 - € 1200
kavel: 1522
[India] The music and musical instruments of Southern India and The Deccan
-by C.R. Day. With an introduction by A.J. Hipkins, F.S.A.. The plates drawn by William Gibb. Londen/ New York, Novello etc., 1891, XVI,(2),107 p., 17 chromolitho's, illustraties en muziekvoorbeelden in de tekst, verguld (wat smoezelig) linnen, bovenrand verguld, folio.-

verkocht € 80,00
kavel: 1523
Album des types et costumes de tous les peuples du monde
-d'après des documents authentiques et les voyage les plus récents. Parijs, Librairie Générale, 1869, (4),401 p., met titel-illustratie en 200 volle-pagina houtgegraveerde illustraties, contemporain half chagrin, 4to.-
€ 200 - € 400
kavel: 1524
[Duitsland] Rose von Soden
-C. Adler, Fabrik von Druck arbeiten, Hamburg, ca. 1860. Uit te klappen ansichtkaart in de vorm van een roos met alle toeristische monumenten van Soden in staalgravure; aan beide zijden bedrukt; de tussenranden in filigraine, het segment met de roos in kleurenlitho.-

verkocht € 65,00
kavel: 1525
[Rusland] Respublica Moscoviae et Urbes
-Accedunt quaedam latine nunquam antehac edita. Alessandro Guagnini e.a., Marcus Zuerius van Boxhorn, Leiden, Johannis Maire, 1630. (16), 565, (5) pp. 16 mo. (16, 11,3 cm). In volperkament. Met gegraveerd titelblad door Crispin de Pas.-

verkocht € 105,00