1450-1531 Oude Boeken - Topografie

veiling / 7 mei 2014 Zitting II
[1450 - 1459] [1460 - 1470] [1471 - 1481] [1482 - 1491] [1493 - 1505] [1506 - 1515] [1516 - 1525] [1526 - 1531]
kavel: 1526
Alexander, keizer van Rusland, in Holland en te Zaandam in 1814
-Jacobus Scheltema. Met platen. Amsterdam, Hendrik Garman, 1814. x, 214 pp. Met uivouwbare stamlijst der Czaren en Keizers van Rusland uit den Huize Romanow van 1613 tot 1814. In halfleer. -

verkocht € 130,00
kavel: 1527
[Rusland] Tien jaren in Rusland
-Schetsen van Hedendaagsche zeden en gewoonten der Moscovieten. Door ene Engelsche Dame. 's Gravenhage, W.P. van Stockum, 1855. viii, 198; viii, 200 pp. 2 dln in 1 band. 4to, in halfleer. Titelpags. steendruk C.C. A. Last, P. Blommers, "s Hage + Das Merkwürdigste Jahr meines Lebens. August von Kotzebue, Berliin 1802. 2 vols. xiv, (2), 271; vi, 236 pp. Met 2 kopergr. titelp. 8vo. In halfleer. - toegevoegd Merkwaardige Reizen in en door Vreemde Werelddeelen, ingerigt naar de vatbaarheid der Jeugd naar het Hoogduitsch van J. Glatz. Derde deel, vierde druk. Amsterdam, Wed. M.H. Helmig, 1831. 194 pp. Zijnde een voor kinderen bewerkt deel van het boek van Kotzebue met 4 handgekleurde prenten. 8vo, in halflinnen. Beetje los in band. -

verkocht € 140,00
kavel: 1528
[Kalligrafie]. Études sur les Papes/ Doctrine Chrétienne/ (Memorial des coeurs).
-Drie handgeschreven albums, 1861/ 1862/ (1877), in pen en inkt, geïllustreerd met portretten, kapitalen en kerken, gebonden in verguld halfmarokijn (2x)/ linnen, goud-op-snee, folio.-
€ 250 - € 500
kavel: 1529
Album van Delft
-J. Waltman Jr, Delft. 32 x 23,5 cm. 12 Lichtdrukken in linnen omslag met titel en opgeplakte plaat. -

verkocht € 140,00
kavel: 1530
[Amerikana] Borduursel
-1785. "Schlufscene aus Jocko" Borduursel met afbeelding uit Jocko, met indianen en een schip op de achtergrond. 5 x 14 cm, in kartonnen houdertje met ills. voor - en achterzijde van soldaten tijdens de Revolutionairy War (1775-1783)-

verkocht € 820,00
kavel: 1531
[Manuscript-atlas] Le monde avant J. Ch. 4e Classe
-1865. Handgemaakte atlas. 31,5 x 24 cm. Met 12 pp. tekst, verdeeld in Bijbelse periodes; De creatie tot Noach, Noach tot Abraham, Abraham tot Mozes, Mozes tot Christus. Met 5 handgetekende en handgekleurde kaarten. -

verkocht € 200,00