veiling / 7 mei 2014 Zitting II / 1200-1298 Indonesië
[1201] [1202] [1203] [1204]
kavel: 1202 verkocht € 240,00

[Bali] Eenigen tijd onder de Baliërs

Eene reisbeschrijving met aantekeningen betreffende hygiène, land- en volkenkunde van de eilanden Bali en Lombok door Dr. Julius Jacobs (...). Batavia, G. Kolff & Co, 1883, (6),III,V,253 p., foto-gegraveerd frontispiece, grote uitvouwbare gelithografeerde kaart van Bali door P.W.M. Trap, origineel rijk verguld linnen door F. van den Heuvel (Den Haag), 4to.
Een prachtexemplaar van een zeldzaam werk.