veiling / 7 mei 2014 Zitting II / 1200-1298 Indonesië
[1204] [1205] [1206] [1207] [1208]
kavel: 1206 € 150 - € 300

[Java] Mijne reis naar Java in 1869

en terugkeer over Engelsch Indië, Palestina enz., in 1870, door J. van der Chijs. Utrecht, C. van der Post Jr., 1874, (8),125 p., 3 gelithografeerde platen, modern halfleer met oorspronkelijk omslag op de platen.
Goed onafgesneden exemplaar. Zeldzaam.