veiling / 7 mei 2014 Zitting II / 1200-1298 Indonesië
[1205] [1206] [1207] [1208] [1209]
kavel: 1207 verkocht € 485,00

Sarawak; its inhabitants and productions:

being notes during a residence in that country with his excellency Mr. Brooke. By Hugh Low, colonial secretary at Labuh-an. London, R. Bentley, 1848, XXIV,416 p., 4 staal-gegraveerde platen (incl. frontisp.), 18 illustraties op 2 platen, 1 lithografische plaat en enkele hout-gegraveerde tekst-illustraties, contemporain gepolijst kalfsleer door S. Hogg, rijk vergulde, geribde rug met marokijn titelschildje, voorplat met verguld centraal stempel "West London College Prize".
Vroeg Sarawak reisverslag. Een prachtig exemplaar van de eerste druk, vóór de wijziging van de naam "Mr. Brooke" in "H.H. the Raja Brooke". Schoolprijsband met handgeschreven prijs aan Charles Marshall, gedateerd 1868.