1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 1
J.J.A. Goeverneur's Fabelboek
-Fabelen en gedichtjes. - Hoe langer hoe liever. - Vertelseltjes bij moeders schoot - Het laatste Boekje. Met acht en negentig platen door Otto Eerelman. Leeuwarden, Hugo Suringar, 1882. Linnengebonden bundeling. 4to. -

verkocht € 260,00
kavel: 2
Russische Prentenboeken - Derde Serie: IJsco Circus
-Samuil Marschak. De Baanbreker, N.V. Servire Den Haag, 1931. (24) p. 4to. Bundeling met illustraties Vladimir Lebedew (1891-1967). Geïll. voorplat met linnen rug. -

verkocht € 300,00
kavel: 3
Elisabeth Ivanovsky - Deux Contes Russes
-Desclée, de Brouwer et Cie, Bruges, 1934. 28 pp. Met pochoirs en gouache ills. In halflinnen met ills. voorzijde. Goed exemplaar + Robert Desnos, 30 Chantefables pour les enfants sages a chanter sur n'importe quel air. Paris, Librairie Gründ, 1944. Illustraties van Olga Kowalewsky. Klein 4to, goed exemplaar.-

verkocht € 80,00
kavel: 4
De Vrolijke Brigade
- D. Masljanenko. Kinderbibliotheek no. 1, Amsterdam, boekengemeenschap van de vrienden der Sowjet-Unie, 1934. Softcover. Russische vertaling Jef Last. -

verkocht € 80,00
kavel: 5
C. Marschak - IJsco
-De Baanbreker, N.V. Servire, Den Haag, 1931. Illustraties W. Lebedew. Geautoriseerde Hollandsche bewerking van Ljoeba Dworson en Eliza Hess-Binger. 10 pp. geniet. -

verkocht € 250,00
kavel: 6
C. Marschak - Circus
-De Baanbreker, N.V. Servire, Den Haag, 1931. Illustraties W. Lebedew. Geautoriseerde Hollandsche bewerking van Ljoeba Dworson en Eliza Hess-Binger. 10 pp. geniet. 29,5 x 22 cm. Oplage 1000 ex.-

verkocht € 260,00
kavel: 7
T. van Hoytema - Het Leelijke Jonge Eendje
-Naar het sprookje van H. Andersen. Geteekend en gelithographeerd door T. van Hoytema. S. Lankhout & Co, den Haag, 1893. Uitgave van C.M. van Gogh, Amsterdam. Proefuitgave met losse katernen in papieren omslag. 30 pp. -

verkocht € 280,00
kavel: 8
Aangenaam Kinderschool
-A.F. R. [Wed. J. Doll, Amsterdam, 1788] 2e druk. 12mo., gemarmerd papier op karton, valse titel, (6),147,(5) pp., compleet met 12 gekleurde prentjes in kopergravure door J. van Haastert en J.L. van Beek.-

verkocht € 150,00
kavel: 9
Vertellingen en tafereelen uit het huisselijke leven
-voor de beschaafde jeugd door Dr. C.W. Spieker, naar het Hoogduitsch. Haarlem, Wed. A. Loosjes, Pz., 1820.-
€ 60 - € 120
kavel: 10
Spookerijen. Korte vertellingen
-uit het ryk der waarheid door S.C. Wagener, [Spookvertellingen IV.] Amsterdam, W. Holtrop, 1802.-

verkocht € 120,00