130-143 Paraphernalia en ansichtkaarten

veiling / 21 oktober 2014
[130 - 139] [140 - 143]
kavel: 130
Judaica - Prentbriefkaarten Amsterdamse Jodenbuurt
-Schalekamp, J.M., Buiksloot, ca. 1910. Complete set mbt. Amsterdamse straathandel (E79 tm E86.) Lichtdruk kaarten in goede conditie. Elk 8.8 x 13.4 cm. (=Han Ruyters & Arnoud Voet; De Nederlandse Prentbriefkaart, 1996 p. 249)-

verkocht € 720,00
kavel: 131
Glasplaten voor toverlantaarn
-Twee houten kisten met in elk 48 glasplaten, ca. 1920. -

verkocht € 60,00
kavel: 132
Mah-Jong
-Babcock, 1923. Originele houten kist met Mah-Jongg spel, inclusief spelregelboekjes. Uitgave The Continental Mah-Jongg Sales Co, Amsterdam, 2e druk, 1923. -

verkocht € 30,00
kavel: 133
Ansichtkaarten
-Lot met meer dan 3000 ansichtkaarten mbt. Provincien, dorpjes, fantasie, molens etc., deels in albums deels los, meest voor 1960 + een album met kaarten mbt Madeira (72 kaarten) + een album met 28 kaarten tussen 1900-1920, meest met art nouveau en jugendstil invloeden.-

verkocht € 900,00
kavel: 134
Sluitzegels
-Album met 661 sluitzegels, overwegend Duits. Bijna alle voor 1940. In album gestoken.-

verkocht € 150,00
kavel: 135
Sluitzegels
-Album met 719 sluitzegels. Alle ingestoken, alle verschillend van elkaar. Meest Duits. Vrijwel alle voor 1940. -

verkocht € 170,00
kavel: 136
[Rotterdam] Souvenir de Rotterdam.
-Leporello, ca. 1890, met 13 cirkelvormige fotografische stadsgezichtjes, elk met een doorsnede van 4 centimeter, opgevouwen in het oorspronkelijke penningvormig, zilverkleurig kartonnen doosje met het portret van koning Willem III aan één zijde en een met een lauwerkrans omgeven titel "Souvenir de Rotterdam" aan de andere zijde, dit ronde doosje in het vierkante, oorspronkelijke verguld en gedecoreerd kartonnen beschemdoosje (5 x 5 cm.).-

verkocht € 140,00
kavel: 137
Friesland - Ondertrouwkaartjes
-19e eeuw. Lot met 60 ondertrouwkaartjes door Friese stellen uit de tweede helft van de 19e eeuw. Uit Friese dorpjes als Poppingawier, Gauw, Loënga, Terhorne etc. -

verkocht € 250,00
kavel: 138
Japanse Lucifermerken
-Album met ca. 700 Japanse lucifermerken, grotendeels woodblock prints. Ca. 1900-1950. -

verkocht € 250,00
kavel: 139
Ex Libris
-Jørgen Tews Ex Libris Sammlung. Doosje met 82 verschillende erotische ex libris'. Op papiertje geplakt waarop de maker en eigenaar van de ex libris staat. -

verkocht € 170,00
[130 - 139] [140 - 143]