200-223 Literatuur

veiling / 21 oktober 2014
[200 - 209] [210 - 219] [220 - 223]
kavel: 200
[Boekband] [Tijl Uilenspiegel] Charles de Coster
-La Legende et les Avontures Heroiques, Joyeuses et Glorieuses d'Ulenspiegel et De Lamme Goedzak au Pays de Flandres et ailleurs. Illustrations de A. Hahn Jr., Artibus et Literis, Roulers [1930]-
€ 100 - € 200
kavel: 201
The works of Robert Louis Stevenson. Vailima edition.
-London/ New York, Heinemann etc., 1922-1923, 26 delen, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen met vergulde bovensnedes, 4to (ruggen iets gebleekt).-
€ 120 - € 240
kavel: 202
Edmond About. Tolla. Avec les illustrations de Félicien de Myrbach.
-Parijs, Hachette, 1889, VIII, 224 p., met frontispiece portret en houtgegraveerde illustraties, oorspronkelijk omslag met op zijde geborduurde "chemise", kartonnen schuifdoos, groot 4to.-
€ 200 - € 400
kavel: 203
Remco Campert en Hannes Postma.
-Door Remco Campert in potlood geschreven en gesigneerd 36-regelig origineel gedicht "Lamento", tegenover kleurenets door Hannes Postma, 25 x 25 cm., getiteld "Dat ik altijd zou leven in levende stilte", Voor "Lamento" van Remco Campert" , gesigneerd en gedateerd 16 augustus 1991 in potlood, samen in dichtvouwbaar houten tweeluik achter glas, 50 x 68 cm (open).-

verkocht € 300,00
kavel: 204
[Extreem zeldzame bibliofiele oorlogseditie] Robs. Filicornis. A memorable fancy.
-Parijs, Aux dépens de Robert-J. Godet, 1943, 39,(2) p., in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag (Collection "Pour mes Amis" IV).-

verkocht € 80,00
kavel: 205
[Boekbanden] the poems of Algernon Charles Swinburne
-in six volumes. Volume I. Poems and Ballads I. Volume IISongs before Sunrise and Songs of Two Nations. Volume III. Poems and Ballads II and III and Songs of the Springtides. Volume IV. Tristam of Lyonesse. The tale of Balen. Atalanta in Calydon. Erechtheus. Volume V. Studies in Song etc. Volume VI. A Midsummer holiday and other poems. London, Chatto & Windus, 1912, 5e druk.-
€ 120 - € 240
kavel: 206
Les bons contes trois cents leçons
-Lampsaque, Bruxelles, Henry Kistemaekers, 1882.-
€ 50 - € 100
kavel: 207
Oeuvres de Moliere avec des remarques grammaticales,
-des avertissemens et des observations sur chaque piece par M. Bret, Paris, par la compagnie des libraires associés. An 13 - 1804. [5 van 6 delen].-
€ 50 - € 100
kavel: 208
Oeuvres Complètes de Gustave Flaubert
-Notes de Voyage I, II. Oeuvres de Jeunesse I, II, III. Correspondances I - V. Theatre, Trois Contes, Par les Champs et par les Grèves. La Tentation de Saint Antoine. l'Education Sentimentale, Salammbo, Bouvard et Pécuchet, Madame Bovary., Paris, Louis Conard, 1910.-
€ 250 - € 500
kavel: 209
Carmina. P.C. Boutens.
-Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon. [1912]. Eerste druk. Luxe exemplaar. Een van de dertien exemplaren met portret geëtst door H. E. Roodenburg naar een potloodtekening van J. Th. Toorop, op Hollands papier en gebonden in perkament, genummerd, gesigneerd en gedateerd: Nr. 3, P.C. Boutens, 27 febr. 1912. De band naar ontwerp van Walter Tiemann met goudopdruk, kopse kant, goud-op-snee. Prachtexemplaar.-

verkocht € 500,00