500-549 Varia

veiling / 21 oktober 2014
[500 - 509] [510 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 549]
kavel: 521
Geheim Register van ontslagen gevangenen
-Bezorgd door H.C. Hunting. Deel 1-3, Arnhem 2008. 1882-1886; 1887-1891; 1892-1896. In uniforme grijs-linnen banden gebonden. Privé-uitgave, oplage 30 ex. Met foto's en kennisgeving van datgene wat tot op het ogenblik van het ontslag bekend is (leeftijd, woonplaats, etc, beschrijving aangezicht, reden van straf, strafverleden en gedrag in gevangenis). -

verkocht € 100,00
kavel: 522
Album amicorum voor Cécile-Rachel-Marie
-met ca. 60 bladen van verschillend gekleurd papier, deels met blindgestempelde band, met los ingestoken, opgeplakte of direct op de bladen gezette (gekalligrafeerde) gedichten, tekeningen, brieven, muzikale composities, caricaturen, etc., rijk gedecoreerde en vergulde zwartlak platten, beschilderd en ingelegd met parelmoer, linnen rug, sneden verguld, 29,5 x 23 cm.-

verkocht € 420,00
kavel: 523
Lot van 5 handgeschreven gedenkboeken,
-1896-1931, allen met fraaie gekalligrafeerde titelpagina, verschillende formaten.-

verkocht € 90,00
kavel: 524
Lot van 11 handgeschreven gedenkboeken,
-1899-1955, allen met fraaie gekalligrafeerde titelpag./inhoud, verschillende banden/formaten. -

verkocht € 90,00
kavel: 525
Lot van 5 receptieboeken/ albi amicorum,
-1886-1934, gevarieerd lot, handgeschreven teksten, handtekeningen, foto's, tafelschikking etc., verschillende banden, verschillende formaten. -

verkocht € 60,00
kavel: 526
[Boekband] Catalogue de Porcelaines Francaises
-De M.J. Pierpont Morgan, Paris, Imprimerie Nationale, 1910.-

verkocht € 380,00
kavel: 527
[Catalogi] van Sabben Poster Auctions
-Set van 33 van de eerste 36 catalogi van van Sabben Poster Auctions, rijk geïllustreerd en in goede conditie. Aanwezig zijn 1-27, 29-31, 34 en 36. + van Sabben Tile auctions 1 & 2 - en 3 andere postercatalogi.-

verkocht € 100,00
kavel: 528
[Bibliografie] Catalogus van de pamfletten-verzameling
-berustende in de Koninklijke Bibliotheek door W.P.C. Knuttel. Utrecht, Hes Publishers, 1978, 9 delen in 10 banden, oorspronkelijk uniform linnen (fotomechanische herdruk van de editie Den Haag, 1890-1920).-

verkocht € 160,00
kavel: 529
[Escoffier] Handboek voor de keuken
-Naar "Le guide culinaire" van A. Escoffier voor deze tijd bewerkt (in 2 delen) m.m.v. J. Th. Heering, A.C. van der Linden, W.E.I. te Mey (voor het eerste deel en) P.F. Loncke en F.G. Swidde (voor het tweede deel. Universum, Amsterdam, 1952 en 1953.-

verkocht € 110,00
kavel: 530
Sluis-kalender voor 1932 en 1933.
-De kalender van P. Sluis te Weesperkarspel, 6 losse bladen met per 3 maanden een blad met bordure in jugendstil-motief en een charmante polychrome illustratie. Onderaan ieder blad worden Sluis' producten aangeprezen, zoals zangzaad, papegaaienvoer, (kippen-)ochtendvoer, universeelvoer en dergelijke. Aan de achterzijde voedingsadviezen, illustraties van producten, bedrijfsgebouwen et cet. in zwart-wit. Een blad met meerdere beschadigingen, 2 bladen met Japans papier versterkt.-

verkocht € 70,00