500-549 Varia

veiling / 21 oktober 2014
[500 - 509] [510 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 549]
kavel: 531
[Toneel] Dramatic Costume
-no. 2. King Henry the Fourth, parts 1st and 2nd. J.R. Planché, London, John Miller, 1824. 8vo, 35 pp. -

verkocht € 50,00
kavel: 532
Het Leeskabinet
-Mengelwerk tot gezellig onderhoud voor beschaafde kringen - 4 delen in 3 banden. Amsterdam, Hendrik Frijlink. 1835-1843. -
€ 50 - € 100
kavel: 533
[Spelen] Het viervoudig Orakel
-Een onderhoudend gezelschapspel, G.B. van Goor Zonen, Gouda, ca. 1870. 120 pp. papieren omslag aan randen besch., titel op rug geschreven, met uitslaande plaat naast titelblad + De Volmaakte Toovenaar. Googhelen is slechts handigheid. Utrecht, Gebr. van der Post. Ca. 1860. iv, 144 pp. kl. 4to, ingenaaid in latere bibliotheekband, halflinnen. Inclusief origineel voorplat, met litho Amand. - en 1 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 534
[Paarden]
-Geldersch Paardenstamboek 1891. Opgericht door de Commissie tot bevordering der paardenfokkerij in Gelderland. Aflevering I, 1891. Uitgave voor rekening der Commissie, 1892. 175 pp. In roodlinnen met goudopdruk + idem, 1892/93 - en 1894/96. Alle in zeer goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 535
[Gebergten] Travels through the Alps
-by the late James D. Forbes (...). New edition revised and annotated by W.A.B. Coolidge. London, A. & C. Black, 1900, XXXVIII,(2), 572 p., met frontispiece portret, 6 uitslaande kaarten (waarvan 2 los ingestoken in achterflap) en vele illustraties in de tekst, oorspronkelijk verguld linnen, bovensnede verguld (schutbladen en rug vernieuwd met gebruikmaking van de orginele rugstrip).-
€ 50 - € 100
kavel: 536
[Baedeker] Belgien und Holland, 1900
-xl, 458 pages, 14 maps, 21 plans. Hinr. D283, compleet met alle kaarten, aant. in potlood voorin. Samengevoegd met Belgien und Holland, 1904, Hinr. D284, compleet, 1 krt los. Belgien und Holland, 1910, Hinr. D285, compleet en goed. Belgien und Holland, 1914, Hinr. D286, compleet, watervlek voorin, datum en nr. stempel, rug versterkt. Holland, Hinr. D297, compleet en goed.-

verkocht € 170,00
kavel: 537
[Baedeker] Russia with Teheran, Port Arthur, and Peking. 1914
-Eerste editie. Hinr. E244, xliv, 590 pages, 40 maps, 78 plans. Schutblad geplakt, rug met kl. besch., eigendomsstempel. Compleet met alle kaarten. Ondanks de kleine beschadigingen een volledig exemplaar van deze zeldzame Baedeker Russia in de eerste en enige Engelse editie. -

verkocht € 150,00
kavel: 538
[Baedeker] Egypt and Sudan. 1914
-Hinr. 252, cxc, 458 pages, 22 maps, 85 plans, geremodelleerde editie, kleine gebruikssporen verder goed. Samengevoegd met: Greece. 1909, Hinr. E237, compleet met de overzichtskaart in de achterflap.-

verkocht € 90,00
kavel: 539
[Baedeker] The United States, 1909
-with excursions to Mexico, Cuba, Porto Rico and Alaska. Hinr. E262, cii, 724 pages, 33 maps, 48 plans, complete herziene en uitgebreide editie.-

verkocht € 110,00
kavel: 540
[Baedeker] The Dominion of Canada
-with Newfoundland and an excursion to Alaska, 1907 and 1922. Hinr. E265 en E266, 3e en laatste (4e) editie, Schaarse Engelstalige titel. De Baedeker Canada is alleen in een Engelse editie verschenen.-
€ 90 - € 180