500-549 Varia

veiling / 21 oktober 2014
[500 - 509] [510 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 549]
kavel: 541
Sports et Jeux d'Adresse
-par Henry René d'Allemagne, Hachette & Cie, Paris, [1903]-

verkocht € 900,00
kavel: 542
Oosters verlucht manuscript, 19de/20ste eeuw:
-leporello van stevig papier bestaande uit 14 bladen (26 pagina's en zwartlak omslag), aan één zijde volledig gedecoreerd met lachende figuren in diverse houdingen in rood en zwart , de andere zijde met een serie fabeldieren en een dubbelpagina "doolhof", omringd door gekalligrafeerde tekst, opgevouwen 9 x 20 cm., uitgevouwen 121,5 x 20 cm. (hier en daar wormgaatjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 543
Pamfletten Volkslied en Koningshuis
-Feestlied 1813-1863.M. Smidt, De Nederlandsche Drukpers, 1863. 8 pp. + oranje en vrijheid. Volkslied in November, 1863. F.W.Vislaake, Amsterdam. 8 pp. + uitnodiging namens de typographische vereenigingen aan den Heere Kolm, Amsterdam 1863 om de Triomf-togt te aanschouwen + 7 andere - en een oranje vlag met tekst "1572. 300 jarige onafhankelijkheid van Nederland. 1872. Met pamflet "Prins Willem overwon".-

verkocht € 70,00
kavel: 544
The Textile Industries. Edited by S.D. Chapman
-Volume I.-IV. General Concepts, Cotton. Linen. Wool. Worsted, Silk. Hosiery. Knitwear. Finishing & Printing. Clothing, Twentieth-Century Developments. I.B. Taurus. London, New York. [1997].-

verkocht € 150,00
kavel: 545
[Boekbanden] Musée de peinture et de sculpture ou recueil des principaux tableaux.
-Statues et bas-reliefs des collections publiques et particulières de l'Europe. Dessiné et gravé à l'eau-forte par Reveil. Avec des notices descriptives, critiques et historiques par Louis et Réné Ménard [10 delen]. Paris, V-ve A. Morel & Cie., 1872.-

verkocht € 100,00
kavel: 546
[Bibliography] Part II. Italian 16th. Century Books, Volume I (en) II.
-Harvard College Library Department of Printing and Graphic Arts Catalogue of Books and Manuscripts. Part II. Italian 16th Century Books, compiled by Ruth Mortimer, Volume I (en) II. The Belknap Press of Harvard University Press, Cambridge, Mass. 1974.-
€ 50 - € 100
kavel: 547
[Boekwetenschap] Nederlandse Bibliographie van 1500 tot 1540
-Nijhoff en Kronenberg. Nijhoff, 's-Gravenhage, 1923-1942. Complete set in drie delen. xl,1002; lxii, 1158; ix,360 pp. 4to in halfleer met gemarmerde platten. Toegevoegd: derde deel (vierde en vijfde stuk), 1966, 1971. sc. beiden 30 pp. -
€ 100 - € 300
kavel: 548
[Boekdrukkunst] Fonderies de Caracteres et leur Materiel
-Dans les Pays-Bas du XVe au XIXe Siecle. Notice Historique (..) collection Typographique de Joh. Enschedé en zonen a Haarlem par Ch. Enschedé. Haarlem, Erven F. Bohn, 1908. xxiv, 404 pp. Folio (38 x 30 cm), in rijk vergulde bruin linnen band met geribde rug. -

verkocht € 90,00
kavel: 549
[Boekbanden] Anglo Saxon Review
-A Quarterly Miscellany. Lady Randolph Spencer Churchill, London & New York, John Lane,1899-1901. Complete set van 10 vols, 4to. In orig. schaapsleer gebonden; 4 in donkergroen, 4 in rood en 2 in creme-kleur. Elk met verschillende rijk vergulde bandillustratie. Enkele lichte besch. aan boven-en onderzijde rug; goede nette set.-

verkocht € 370,00