619-729 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 619
Eugène Rensburg (1872-1956)
-Dordrecht. Aquarel. 40 x 50 cm. In passepartout. -
€ 100 - € 200
kavel: 620
Bijlagen Geïllustreerd schildersblad
-Ca. 1930-1940. Reclame-ontwerpen met onderwerpen als Bier en wijn, Sigaren en sigaretten, Mode en Speelgoed. Ca. 190 bijlagen en enkele reclamepagina's en folders.-

verkocht € 300,00
kavel: 621
-Twee mappen met daarin ca. 200 illustraties bij het Geïllustreerd Schildersblad uit de jaren '30.-

verkocht € 300,00
kavel: 622
-108 bijlages bij het geïllustreerd schildersblad uit de jaren '30. Onderwerpen zijn: Sint Nicolaas, kerstmis, pasen, huwelijk, jubilea e.a. + een album gerangschikt op Letter- en cijfertypen, alfabetten, monogrammen - en kalligrafie. -

verkocht € 300,00
kavel: 623
Kalender Joop van den Berg
-N.V. Drukkerij v/h de Brakke Grond, Amsterdam, 1929. Linosnede in fraai art deco ontwerp. Zonder kalenderblad, verder in zeer goede staat. 53 x 31 cm.-

verkocht € 55,00
kavel: 624
Keith Haring (1958-1990)
-Originele tekening in stift. Gesigneerd rechtsboven. In lijst achter glas. 14 x 16 cm. Afm. lijst 35 x 40 cm.-

verkocht € 380,00
kavel: 625
Chris Lebeau (1878-1945) - Johan Wagenaar
-Lithografie, 1923. 41 x 35 cm. Achter glas. Gesigneerd door Lebeau r.o.-
€ 100 - € 200
kavel: 626
[Paarden] The High Mettled Racer
-H. Alken & T. Sutherland, London, S & J. Fuller, 1821. Set van 6 lithografiën; The Foal; In Training; The Racer; The Hunter; The Post Horse - en the Death. Alle 42 x 50,5 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 627
Keith Haring (1958-1990)
-Originele tekening in stift. Gesigneerd rechtsboven. In lijst achter glas. 14,5 x 19 cm. Afm. lijst 33 x 39 cm.-

verkocht € 960,00
kavel: 628
[Boekband] W.W. Stassoff - Geschichte des Buches Byzantinische Zellen-Emails -
--von Swenigordoskoi. 274, iv pp. Luxe uitgave in oplage van 100 ongenummerde exemplaren. Vergulde titel in kleur, twee deels goud-opgehoogde chromolithografieën, 3 houtsneden en 1 ets door W.W. Matthé. Band in crèmekleur, met rijk vergulde rug- en bandversiering. -

verkocht € 800,00