730-797 Fotografie

veiling / 21 oktober 2014
[730 - 739] [740 - 749] [750 - 759] [760 - 770] [771 - 780] [781 - 790] [792 - 797]
kavel: 730
Multifilm Haarlem 100 films, 15 jaar ervaring
-[vermoedelijk Paul Schuitema] 1942. Fotocollage aan binnenzijde en achterkant, formaat 28 x 20,5 cm. Met ingeniet een kleiner formaat folder (28x14 cm.) en rode en groene steunkleur.-

verkocht € 100,00
kavel: 731
Album van Woerden en Omstreken 1873
-Privé-album met 20 albumineprint foto's van Woerden, elk 10 x 13,2 cm. Album in groen linnen met vergulde titel en ornamenten in reliëf op hoeken. In later bijgemaakte cassete.-

verkocht € 400,00
kavel: 732
Jo Voskuil/Cas Oorthuys - Plan van actie voor arbeid en brood
-CPH, ca. 1932. Folder in zwart wit en met rode steunkleur, met gebruik van fotocollage en beeldstatistiek. 32 pp. geniet. -

verkocht € 220,00
kavel: 733
Desiree Dolron
-Terra Lannoo, The Hague Museum of Photography, 2005. 160pp. -

verkocht € 80,00
kavel: 734
[Daguerre] Historique et description de procédés Daguerréotype et du Diorama,
-par Daguerre, Peintre, inventeur du Diorama, officier de la Légion-d’Honneur, membre de plusieurs Académies, etc., etc. Parijs, Susse Frères, Éditeurs, Place de la Bourse, 31. Delloye, Libraire, Place de la Bourse, 13, 1839, op keerzijde van de franse titel het adres: "Paris, imprimé par Béthune et Plon", (4),79,(1),(2 "Catalogue des Sculptures"),(1 "L’Exposition (…)") p., met 6 gelithografeerde platen, contemporain verguld halfleer. Gebonden met: Historique et description des procédés dy Daguerréotype et du Diorama, par Daguerre (…). Nouvelle édition, corrigée, et augmentée du portrait de l’auteur. Parijs, A, Giroux et Cie. (…), 1839, (4),76 pp., met gelithografeerd frontispiece portret en 6 platen.-
€ 9000 - € 15000
kavel: 735
[Indianen]
-Albumen foto, getiteld in het negatief, keerzijde met adres "Photo by Boorne & May, LTD., Calgary, Alberta. Catalogues of Canadian views on application", ca. 1900, 17 x 23,5 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 736
[Stierenvechten San Sebastian] Serie van 5 albumen foto's van de arena te San Sebastian
-elk genummerd en getiteld en met "ND Fot" in het negatief, ca. 1880-1890, 21 x 27,5 cm.-

verkocht € 400,00
kavel: 737
[Frankrijk] Lot van ca. 30 topografische foto's
-voornamelijk uitgegeven door "C.N. & Co" (10x) en "N.D. Phot" (8x), ca. 1900, 14,5 x 9,5 tot 24 x 29 (2x) cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 738
Album met 25 ingeplakte foto's, ca, 1900
-het album zelf met 32 stevige kartonnen bladen, met adres "Établissement Bellement Frères", Antwerpen, origineel half marokijn, oblong folio.-

verkocht € 360,00
kavel: 739
[Katholieke missie] Album met ca. 80 foto's in fotohoekjes, ca. 1920-1930
-diverse formaten, met bijschriften in witte inkt, het album zelf van eenvoudig koordgebonden linnen, oblong folio.-
€ 200 - € 400