830-860 Curiosa

veiling / 21 oktober 2014
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 860]
kavel: 830
Theo Mackaay (1950-) Gouden Kalf.
-Brons, sculptuur van kalf. Ontwerp Theo Mackaay, 1980. Het Gouden Kalf wordt sinds 1981 uitgereikt aan acteurs, actrices, filmmakers, scenarioschrijvers en producenten tijdens het Nederlands Film Festival. -
€ 1000 - € 2000
kavel: 831
Netsuke
-Ivoor, staande man met hurkend kindje die zijn handen op zijn hoofd houdt. Japan 19e eeuw. Onderzijde gesigneerd. Hoogte 5,7 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 832
Vouwbeen
-Ivoor, uitgestoken Kantonese decoraties op het heft van figuren en tempels. Blad met floraal uitgestoken decor. China 19e eeuw. Lengte 20,4 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 833
Djokja zilveren roomstel
-Gehamerd en gedreven zilver met florale decoraties. hierbij een jampothouder met bijhorende lepel + 3 andere items.-

verkocht € 150,00
kavel: 834
Netsuke
-Gezicht van een man met hoed en sik. Japan 20e eeuw. Hoogte 3,1 cm. Hierbij een kleinere netsuke Hoogte 2,1 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 835
Djokja servies
-Dienblad met daarop 2 schenkkannen, lepelvaasje en een suikerpot. Fraaie decoratie van wajangpoppen en florale motieven in cartouche. Kannen en suikerpot bekroond met bloem op de deksel. Indonesiƫ circa 1920. Totaalgewicht 2478 gram. Niet gekeurd.-

verkocht € 450,00
kavel: 836
Djokja zilveren schaal
-Zilver, rond model schaal met op de rand opengewerkte florale motieven. Onderzijde gekeurd 800 en AD. Diameter 25 cm, gewicht 444 gram. Hierbij een langwerpige Djokja schaal. Lengte 25 cm, gewicht 423 gram.-

verkocht € 150,00
kavel: 837
Floris Meydam (1919-2011)
-Dikwandige glazen vaas met ingesloten netwerk van luchtbellen. Uitvoering glasfabriek Leerdam 1956. Hoogte 26 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 838
Schildering
-Achter glas, voorstelling van jonge geisha bij het water, met waterlelies. China 20e eeuw. Afmeting beeld 46 x 29 cm. Ingelijst.-
€ 100 - € 180
kavel: 839
Telmachine
-Odhner's Arithmometer. Maschinenfabrik W.T. Ochner, St. Peterburg. In Nederland gedistribueerd door Koller & van Os, Rotterdam, Amsterdam en den Haag, ca. 1905. Goed werkend. 12 x 32 x 15 cm op houten plateau, met sluitende deksel en slot.-

verkocht € 420,00