580-675 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 9 juni 2015
kavel: 580
Klaas Gubbels (1934 -)
-1997. Lichtblauw bureautafeltje met kan, beker en kandelaar. Nr. 60/100. In lade het boek Klaas Gubbels, Waanders, Monografiën van Nederlandse Kunstenaars, 1997. 224 pp. met stofomslag. Met dédicace aan vorige eigenaar op titelpagina.-

verkocht € 470,00
kavel: 581
[Boekband] "Mijn eerste werk. G.C. Riemersma".
-Boekband van verguld groen marokijn, vergulde bovensnede, inhoud een blanco boekblok van verschillende papiersoorten, 8vo, in oorspronkelijke groene halflinnen omslagdoos.-

verkocht € 140,00
kavel: 583
Jan Sanders (1919-2000)
-"Poseren voor Schilderij". Aquarel, 1987. In lijst achter glas. 35 x 44 cm. Buitenmaat 57 x 65 cm.-

verkocht € 750,00
kavel: 584
Jan Sanders (1919-2000)
-"Poseren voor de kapitein" Aquarel, 1973. 34,5 x 44 cm. In lijst achter glas. Buitenmaat 64 x 75 cm.-

verkocht € 900,00
kavel: 585
Jan Sanders (1919-2000)
-"Smokkelkok" Aquarel, 1982. 34 x 43 cm. In lijst achter glas. Buitenmaat 55 x 62,5 cm.-

verkocht € 600,00
kavel: 586
Jan Sanders (1919-2000)
-"Smokkelmatrozen in de kerk" Aquarel, 1979. 35 x 44 cm. In lijst, achter glas. 57 x 64 cm.-

verkocht € 600,00
kavel: 587
[Noorse Boekbanden] Astrid Schjoldager. Bokbind og bokbindere i Norge inntil 1850.
-Oslo, Foreningen for Norsk Bokkunst/ H. Aschehaug & Co., 1927, gedrukt in 400 genummerde exemplaren, (12), 348 p., gebonden in zeer rijk verguld rood en paars marokijn, aan binnenzijde met zijden schutbladen en binnenzijde voorplat gesigneerd Zaehnsdorf, London, alle sneden verguld, 4to.-

verkocht € 320,00
kavel: 588
[Boekbanden] Collection de La Croix-Laval.
-Album de Cent Soixante-et-Onze Reproductions de Reliures d'Art Executées sur des Éditions de Grand Luxe par les Meilleurs Contemporains. Parijs, A. Durel, 1902, (6),4 p. (incl. index op schrijver), 172 getinte platen (incl. 132 bis) alfabetisch op boekbinder, fraai gebonden in verguld rood vol marokijn, vergulde bovensnede, 4to.-

verkocht € 280,00
kavel: 589
[Boekband] Fotoalbum van verguld bruin marokijn,
-ca. 1930, interieur met 16 dik kartonnen bladen met op elk blad plaats voor 6 foto's van 8 x 14 cm., gemarkeerd met zijden insteekhoekjes, voorplat met verguld monogram "KJ" met motto "Klein maar trouw", binnenzijde van platten en sneden verguld, folio, in linnen omslagdoos.-

verkocht € 40,00
kavel: 590
[Boekbanden] Jacob Krause. Ein kursächsischer Hofbuchbinder des 16. Jahrhunderts
-Von Phil. Christel Schmidt. Leipzig, Hiersemann, 1923, 83,(1) p., met 76 platen, oorspronkelijk verguld linnen, groot 4to (minimale defectjes; standaardwerk).-
€ 50 - € 100