580-675 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 9 juni 2015
kavel: 653
Anton Pieck (1895-1987) Ets, proefdruk
-Originele ets van een zicht op Zierikzee, 1927, gesigneerd in potlood. 8,5 x 23,5 cm. op blad 19 x 36 cm. Het blad licht gekreukt a.d. linkerzijde, buiten het prentbeeld. Krachtige afdruk.-

verkocht € 110,00
kavel: 654
Postzegelontwerpen
-Originele ontwerpen voor Nederlandse zegels (ca. 1920) met titels "bloei" , "fenix" en "ontwapening" in potlood en Oost-Indische inkt te gebruiken voor boekdruk en rotogravuredruk.-

verkocht € 400,00
kavel: 655
[Derriere le Miroir] 5 afleveringen
-Nr. 1. decembre 1946, 2e ed. Le noir est une couleur, met 6 litho's van Geer van Velde. Nr. 2. fevrier-mars 1947, 2e ed. sur 4 murs met 6 originele litho's van André Marchand. Nr. 3. avril-mai 1947, 2e ed. met 8 org. litho's van Rigaud. Nr. 5. octobre 1947, 2e ed. Les mains eblouies met 6 org. litho's van Jean Signovert en nr. 13, 1948, 2e ed. met een litho van Germaine Richier., alle edition Pierre a Feu, Maeght, Paris.-

verkocht € 100,00
kavel: 656
[Derriere le Miroir] Chagall
-Nr. 27-28, Mars-Avril 1950, 2e ed., edition Pierre a Feu, Maeght, Paris met twee briljant gekleurde litho's door Chagall (een op de titelpag. en een op de dubbele pag.). Mooi exemplaar.-

verkocht € 75,00
kavel: 657
[Derriere le Miroir] 2 afleveringen
-Nr. 141. novembre 1963, Calder, Maeght, Paris, compleet met 8 org. kleuren litho's en div. foto-reproducties (en) Nr. 247. octobre 1981. Alechinsky, Ornez vos murs, Maeght, Paris, compleet met 6 platen in org. kleuren-offset, vingervlekken, verder goed.-

verkocht € 50,00
kavel: 658
Corneille (1922-2010)
-Images de bêtes, douze images et textes de Corneille, ed. GKM Siwert Bergström, Malmö, Suede, 1986. Ringbinding, voorplat met puzzel, beschermd met plastic, gesigneerd. Goed ex.-
€ 50 - € 100
kavel: 659
De Nieuwe Amsterdammer, 1916
-11 bijvoegsels van de Nieuwe Amsterdammer uit 1916 met litho's en houtsneden van o.a. Jan en Willy Sluyters, P. v.d. Hem en J.G. Veldheer, in redelijke staat.-
€ 50 - € 100
kavel: 660
Alechinsky, Pierre (Brussel, 1927)
-Résumé, suite de 43 lithographies originale de Pierre Alechinsky, genummerd: 97 (van 100) en gesigneerd door de kunstenaar, Atelier Franck Bordas, Paris, 1995. In cassette en in zeer goede staat. Schaars.-

verkocht € 420,00
kavel: 661
Halcyon, Driemaandelijksch Tijdschrift voor Boek-, Druk- en Prentkunst.
-Den Haag, A.A.M. Stols, 1940-1942, 1e jaargang, 1,2,3&4 (2, niet compleet, 2e jaargang, nr. 6 inc., 3e jaargang, nr. 11-12 1x compleet en 1x inc. Vele losse bijdragen van o.a. A. Roland Holst, Ed. Hoornik, Dr. E. de la Fontaine Verweij e.v.a. Verkocht met alle feilen.-
€ 125 - € 250
kavel: 662
[Boekband] Leon Maillard
-Etudes sur Quelques Artistes originaux (2 delen) Henri Boutet. Graveur et Pastelliste, I. en II. Deel I. bij: Succursale de la Maison Dentu, Paris, 1894 en deel II (Catalogue raisonné) bij H. Flouri, Paris, 1895. Geill. titelpagina's, compleet met alle illustraties binnen- en buiten de tekst in verschillende technieken. Deel I is het genummerd ex. nr. 417 van 435 en deel II is nr. 139 van 560. De banden, 4to., uniform gebonden in groen leer met gemarmerde platten en de rug met titel en illustratie, polychroom en in goudopdruk, gemarm. schutbladen. De banden met minimale slijtage. Goede exemplaren.-
€ 200 - € 400