580-675 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 9 juni 2015
kavel: 663
Jugend. Münchner illustrierte Wochenschrift für Kunst und Leben.
-Jaargang 1901 en 1905. München & Leipzig, G. Hirth, 1901/1905, 2 jaargangen (met 53 respectievelijk 52 delen) in 4 banden, (4),430; IV,431-902; VIII,504; 505-1046 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk (uniform) geïllustreerd linnen met oorspronkelijke omslagen meegebonden, 4to.-

verkocht € 420,00
kavel: 664
Lot Vlaamse en Nederlandse schilderkunst
-Dirk Bouts, Peeters, Leuven, 1998. Antoon van Dyck, Ludion, Gent en Amsterdam, 1999, Jheronimus Bosch, Ludion. Pieter Pourbus, Brugge, 1984. David Teniers, Antwerpen, 1991. Pieter Saenredam, Utrecht, 2000 en 13 andere, veelal luxe uitgaven.-
€ 100 - € 200
kavel: 665
Lot vroege Duitse schilderkunst
-Hans Memling, Mercatorfonds, 1994. Die Malerfamilie Cranach, Verlag der Kunst Dresden, 1983. Das Rätsel Grünewald, Stuttgart, 2002 en 7 andere in hetzelfde genre. Toegevoegd: Lorenzo Lotto, Canaletto en het standaardwerk m.b.t. de tekeningen van Jacques Callot naar aanleiding van de tentoonstelling in het Museé historique Lorrain te Nancy, 1992 in de Editions de la Réunion des musées nationaux, Paris, 1992.-
€ 80 - € 160
kavel: 666
-Boekdesign Irma Boom. Keulen, Taschen, 2011, 719 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag met 2 omslagbandjes (1x kl. defect), 4to.-

verkocht € 150,00
kavel: 667
[Typografie] Til Brugman. 5 klankgedichten.
-Zandvoort/Heemstede, Van Petegem/ Lojen Deur Pers, 1981, gedrukt in 97 genummerde exemplaren, toelichting door W. de Graaf (2 p.), 5 gedichten en colophon-blad, los als uitgegeven in de oorspronkelijke kartonnen omslag, folio.-
€ 60 - € 120
kavel: 668
Kurt P.G. Brandt. Uitzicht op het Noorden. Gedichten. Eric van der Wal. Linoleumsneden.
-Bergen, Eric van der Wal, 1971, gedrukt in 60 genummerde exemplaren (50), 8 linoleumsneden met 8 begeleidende gedichten in Duits en Nederlands, oorspronkelijk omslag, smal oblong folio, in stoffen portfolio, folio. -
€ 50 - € 100
kavel: 669
Piet Zwart - Folder voor het Boek van PTT
-"Jong goed geleerd, oud goed gedaan". Geef de jeugd het Boek van P.T.T. Piet Zwart, 1938. Vouwfolder op dun papier. 14,5 x 28 cm.-

verkocht € 260,00
kavel: 670
J. Duiker - Hoogbouw
-J. Brusse, Rotterdam, 1930. Gebrocheerd. Omslagontwerp en 34 afbeeldingen, Ingenieur J. Duiker.-

verkocht € 60,00
kavel: 671
Comedia Illustré 1912-1913
-Journal Parisien, Théatral, Artistique et Littéraire. Directeur M. de Brunoff. 5me année, 2me semestre, a Avril à Septembre 1913. Band met nrs. 14-22 van dit tijdschrift. In Nr. 17 "Supplément artistique en l'honneur de la huitieme saison des Ballets Russes, dirigée par Serge De Diaghilew. Met ills van Leon Bakst, Th. Fédorowsky en Valentine Gross. Tijdschriften met art déco motieven, kleuren en zw.-wit illustraties en vele reclames van o.a. automobielen. -
€ 80 - € 150
kavel: 672
[Henri Toulouse Lautrec] Figaro Illustré
-Paris, 1894. Bundeling van alle 12 nummers van dat jaar. Rijk geïllustreerd tijdschrift in kleur. In het februarinummer "Le plaisir à Paris, Gustave Geffroy, geïllustreerd door Henri Toulouse-Lautrec. Folio in marokijn gebonden met geribde rug met vergulde rugtitel en versieringen. -
€ 80 - € 150