veiling / 9 juni 2015 / 580-675 Kunst & Toegepaste Kunst
[585] [586] [587] [588] [589]
kavel: 587 verkocht € 320,00

[Noorse Boekbanden] Astrid Schjoldager. Bokbind og bokbindere i Norge inntil 1850.

Oslo, Foreningen for Norsk Bokkunst/ H. Aschehaug & Co., 1927, gedrukt in 400 genummerde exemplaren, (12), 348 p., gebonden in zeer rijk verguld rood en paars marokijn, aan binnenzijde met zijden schutbladen en binnenzijde voorplat gesigneerd Zaehnsdorf, London, alle sneden verguld, 4to.
Uitbundig uitgevoerd exemplaar met ex libris van P.K. Randeria. Standaardwerk met Noorse boekbanden vanaf 1483.