771-839 Varia

veiling / 9 juni 2015
kavel: 771
Grigorescu - 12 aqua-forte tekeningen
-Grigorescu - 12 aquaforte de R. Iosie cu o prefatá de St. I Henitesvu - Editura Bibliofila Bucuresti, 1927 Twaalf gesigneerde aqua-forte tekeningen, ca 16 x 11 cm, losbladig, alle in losse passepartouts. In halflinnen opbergmap, folio. De Roemeense impressionistische kunstschilder Nicolae Grigorescu uit de 19e eeuw wordt beschouwd als een van de eerste Roemeense graveurs die de aquaforte-techniek gebruikten.-

verkocht € 480,00
kavel: 772
Trip into the world of Juan Kiti
-Edipa Lier, 1995. In linnen gebonden , 116 pp, 41 x 31 cm. Zeldzaam en in goede staat. Achterplat gesigneerd en geïllustreerd door artiest.Teksten in het Engels, Duits, Frans en Nederlands. Rijkelijk in kleur geïllustreerd. In glazen cassette. Kiti gebruikt alle media: schilderkunst, beeldhouwkunst, fotografie, lithografie, meubelmaken, edelsmeden en decoratie. -
€ 100 - € 200
kavel: 773
[WOII] 71 delen 'Spannende Geschichten'
-Gütersloh, C. Bertelsmann Verlag, 1935-1942. 71 ex. Geniet. 20 x 14 cm. ca 32 pp.-
€ 100 - € 150
kavel: 774
[Schitterende bibliofiele editie] Albert Samain. Aux flancs du vase.
-Illustrations de Paul Sieffert. Parijs, gedrukt voor de leden van de Association Grolier onder leiding van Charles Meunier, 1929, 158,(3) p., volledig uitgevoerd in kleurendiepdruk met frontispiece, 25 illustraties over de volledige pagina, 25 illustraties over de halve pagina, titelcartouches, decoratieve borders, eindvignetten en oorspronkelijk omslag alle door Paul Sieffert, in kartonnen schuifdoos, folio.-
€ 500 - € 1000
kavel: 775
Henry de Montherlant. Don Juan. Lithographies de Mariano Andreu.
-Parijs, H. Lefebvre, 1958, 151,(8) p., met 14 originele litho's, geheel in losse katernen als uitgegeven, oorspronkelijk omslag, in de originele schuifdoos, folio.-
€ 150 - € 300
kavel: 776
[Erotica in combinatie met slavernij] 29 droge-naald-etsen voltooid als aquarellen,
-Frans of Belgisch, 1ste helft 20ste eeuw, grotendeels met kunstenaarsparaaf in potlood, sommige met Franstalige aantekeningen betreffende de kleuring in potlood, diverse formaten (bladmaten 16,5 x 25,5 en 33 x 23 cm.)-

verkocht € 140,00
kavel: 777
[Archief] Baron van Heemstra
-Foto- en bestandenarchief van Frans Julius Johan Baron van Heemstra, grotendeels uit de jaren veertig en vijftig (enkele documenten uit de jaren dertig). Bevat vele familieportretten, afbeeldingen van het interieur en pasfoto's geordend naar stamboom. Voorts vele ansichten, briefjes en nota's en met name meerdere boetes wegens te hard rijden en achterstallige betalingen. -

verkocht € 100,00
kavel: 778
[Calligrafie]
-Le peintre recueil. Lettres D'Alphabets. Luies Landa, Paris, ca. 1850. Oblong, 24 pp. 24 gelithografeerde voorbeelden van het alfabet. -

verkocht € 100,00
kavel: 779
[Belgium. Sint-Truiden] Exposition Provinciale du Limbourg Saint-Trond 1907. Guldenboek
-Provinciale tentoonstelling van Limburg Sint-Truiden 1907. Guldenboek. (Luik, Imprimerie Bénard, 1907), 230,(2) p., tekst in Frans en Nederlands, met uitslaande plattegrond van de tentoonstelling en talloze afbeeldingen, luxueus gebonden exemplaar in rijk verguld en goudgeletterd marokijn, vergulde sneden, 4to (enkele kleine defecten).-

verkocht € 110,00
kavel: 780
[Erotica] (Meesteres met zweep en slachtoffers).
-Pentekening voltooid als aquarel, 20ste eeuw, 29 x 22 cm. (verticale vouw).-

verkocht € 50,00