771-839 Varia

veiling / 9 juni 2015
kavel: 791
[Rusland] De Noordpool veroverd,
-Schmidt, Wodopjanow, Papanin, Pegasus, Amsterdam, 1937, Sowjet-Rusland zegt mij iets, Dr. J.L. Snethlage, Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1936, Het Imperialisme, De Wereldoorlog en de Sociaal-Democratie, H. Gorter, Brochurehandel Sociaal-Democratische Partij, Amsterdam, 1914, Under the Russian and British Flags, Jaakoff Prelooker, Spriggs, London [1912] en 17 andere-
€ 65 - € 130
kavel: 792
[Anarchisme en Rusland]
-Christelijk Anarchisme, Felix, Haarlem, Vrede, 1898, Het Socialisme-Bolsjewisme en de Joden door een werkman (Thomas Hodgskin), Beekman, Gendringen [1920], God en de Staat, Michel Bakoenine, Amsterdam, Fortuyn, 1888 en 15 andere waaronder meerdere Franse eerste drukken m.b.t. het anarchisme.-

verkocht € 70,00
kavel: 793
[Rusland - Vijfjarenplannen]
-De opbouw van de Sowjet-Unie. Het vijfjaarsplan als economisch offensief (overdruk uit The Economist), Seyffardt, Amsterdam, 1931. New Russia's Primer. The Story of the Five-Year-Plan, M. Ilin, Boston and New York, Houghton Miflin Co., 1931. Fnf Jahre, die die Welt verndern, M. Iljin, Malik Verlag, Berlin, 1932 en 6 andere met hetzelfde thema; toegevoegd: Het Communistisch Manifest van Karl Marx en Friedrich Engels vertaald door H. Gorter [1910]-
€ 50 - € 100
kavel: 794
[Rusland - Diversen]
-Economisch Sovjet-Rusland, F.M. Wibaut, Arbeiderspers, Amsterdam, 1931. Het Stalen Fundament, Jef Last, Boekengemeenschap V.V.S.U., Amsterdam, 1933, en 21 andere o.a. over de Kerk in Rusland, Russische gevangenissen, Sovjetwetten enz.-

verkocht € 50,00
kavel: 795
[Facsimile] L'Art Arabe d'apres les monuments de Kaire
-Depuis la VIIe siecle justqu'a la fin du XVIIIe par Prisse d'Avennes. Paris, V.A. Morel, 1877. 3 delen olifantsfolio, uniform gebonden in kunstleer, meerkleurig; titel op rug en voorplat. Reprinted by Eastern Art, distributed by Khayat Book & Publishing Company, Beirut; distributed for Germany, The Netherlands, U.K. and U.S.A. by D. Reidel Publishing, Dordrecht, Boston [ 2004] -

verkocht € 100,00
kavel: 796
[Ludendorff en de vrijmetselarij] Lot van 22 kleine Duitse publicaties,
-grotendeels 1928-1935 (diverse edities), waarvan 8 uitgegeven door Ludendorffs (Volkswarte) Verlag, voornamelijk (anti-)vrijmetselarij, anti-Joods en anti-Rooms, alle in oorspronkelijk omslag en (groot) 8vo formaat, los in contemporaine kartonnen portfolio met bindlinten en met manuscript labels "Freimaurerei" (op de rug) en titellijst (op voorplat).-

verkocht € 70,00
kavel: 797
Landwirtschaftliche Tafeln. XIV. Feldbau.
-Zusammengestellt und beschrieben von M. Rohrmann. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1867, groot uitslaande chromolithografische plaat met beschrijvende tekst die een centrale afbeelding omringt, ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk omslag, 8vo. -

verkocht € 160,00
kavel: 798
Landwirtschaftliche Tafeln. XVII. (II. Serie.). Obstpalier.
-Zusammengestellt und beschrieben von A. Freiherr v. Babo. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1869, groot uitslaande chromolithografische plaat met beschrijvende tekst die een centrale afbeelding omringt, ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk omslag, 8vo.-

verkocht € 220,00
kavel: 799
Landwirtschaftliche Tafeln. X. Seidenraupenzucht.
-Zusammengestellt und beschrieben von F.W. Hofmann. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1867, groot uitslaande plaat chromolithografische plaat met beschrijvende tekst die een centrale afbeelding omringt, ca. 58 c 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk omslag, 8vo.-

verkocht € 180,00
kavel: 800
Landwirtschaftliche Tafeln. XXIII-XXIV. Pferdezucht I-II.
-Zusammengestellt und beschrieben von Professor F. Müller. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1871, 2 groot uitslaande chromolithografische platen met beschrijvende tekst die centrale afbeeldingen omringt, beide ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk uniform omslag, 8vo (in zeer goede staat).-

verkocht € 180,00