771-839 Varia

veiling / 9 juni 2015
kavel: 801
Landwirtschaftliche Tafeln. XV-XVI. Rindviehzucht/ Rindviehnutzung.
-Zusammengestellt und beschrieben von Heinr. Freih. v. Doblhoff. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1867, 2 groot uitslaande chromolithografische platen met beschrijvende tekst die centrale afbeeldingen omringt, beide ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk uniform omslag, 8vo (in zeer goede staat).-

verkocht € 100,00
kavel: 802
Landwirtschaftliche Tafeln. Wiesenbewässerung. Drainage
-Zusammengestellt und beschrieben von Otto Schmidt. Wenen, A. Hartinger & zoon, z.d. [ca. 1868, alleen 186 gedrukt op vooromslagen], 2 groot uitslaande chromolithografische platen met beschrijvende tekst die centrale afbeeldingen omringt, beide ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk uniform omslag, 8vo (in zeer goede staat).-

verkocht € 110,00
kavel: 803
Landwirtschaftliche Tafeln. XII-XIII. Forstwirtschaft (Forstbenützung)/ (Holzzucht)
-Zusammengestellt und beschrieben von J. Pitasch. Wenen, A. Hartinger & zoon, 1867, 2 groot uitslaande chromolithografische platen met beschrijvende tekst die centrale afbeeldingen omringt, beide ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk uniform omslag, 8vo (in zeer goede staat).-

verkocht € 210,00
kavel: 804
Landwirtschaftliche Tafeln. XI. Künstliche Fischzucht
-Zusammengestellt und beschrieben von Dr. Gustav Jäger. Wenen, A. Hartinger en zoon, 1867, groot uitslaande chromolithografische plaat met beschrijvende tekst die een centrale afbeelding omringt, ca. 58 x 70 cm., opgevouwen in oorspronkelijk omslag, 8vo.-

verkocht € 210,00
kavel: 805
Lot van 10 diverse ingelijste prenten,
-deels handgekleurd, waaronder gezichten op Amsterdam (2), botanische prenten (4) en militaire kostuums (2).-
€ 70 - € 140
kavel: 806
[Bibliografie] Catalogue of the Secret Cabinet of Prince G*** [Galitzin].
-Collection of books and curious and rare objects concerning love, women and marriage including the sale price. Londen, C. Skilton, 1975, (6),12,192,48 p., 12 erotische illustraties los ingestoken in flap op achterplat, oorspronkelijk verguld linnen, vergulde bovensnede.-
€ 50 - € 100
kavel: 807
Naturgeschichte des Pflanzenreichs nach dem Linnischen System
-Dr. G.H. von Schubert (bewerkt door Dr. Moritz Willkomm), J.F. Scheiber, Esslingen und München [ca. 1880]-

verkocht € 100,00
kavel: 808
[Provo] lot met 34 publicaties betreffende Provo, Het Nozem-probleem enz. ca. 1965-1975
-Verschillende formaten en verschillende auteurs. 7 afleveringen van Provo, Bikkelacht no. 65, De tand des tijd nr. 11/12: Ik ga niet alleen met de billen bloot, in papieren omslag met adressering, revolutsjoner manifest, ABC voor de genieter van Marihuana, Boek van het nieuwe denken, 6x Ballenkrant, Maagdenhuis drie noodsignalen, Handleiding voor Krakers, Het Nozem-probleem, uitgave van de Nederlandse Tucht-Unie, incl. de Statuten van de Tucht-Unie, div. buitenlandse publ. enz. -

verkocht € 280,00
kavel: 809
[Boekband] Le voyage de Charlemagne à Jérusalem et à Constantinople
-Red. Roger Antic. Illustrations de Jean-Francois Mincet, Les Editions de l'Ibis, Paris [1983] Kunstleer, 4to., Geill. band, titel op rug in goudopdruk, voor- en achterplat met bordure in beige, zwart en goud-opdruk met centraal Karel de Grote c.q. het wapen van het Franse keizerrijk, schutbladen zijde, 191,(3),(1) pp., compleet met alle illustraties, waarvan een over de dubbele pagina met de hand gekleurd in pochoir en los bijliggend een gesigneerd certificaat bij de prenten door de redacteur. Gelimiteerde editie, genummerd ex. 838 van 928, in zeer goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 810
[Baedeker] Konstantinopel und das Westliche Kleinasien, 1905 en 1914
-Handbuch fr Reisende, Karl Baedeker, Leipzig, 1905. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat in goudopdruk, xxiv,275 pp., compleet met 9 kaarten en 34 plattegronden. Voorin een extra notitie, separaat ingeplakt, waarin vermeld wordt dat men dit reisboek bij het passeren van de Turkse grens beter in de handbagage verstopt om de Turkse censuur te ontgaan. Curieus. Samengevoegd met Konstantinopel, Balkanstaaten, Kleinasien Archipel, Cypern, Karl Baedeker, Leipzig, 1914. 2e ruim uitgebreide druk met eigendomsstempel. Compleet met alle kaarten en plattegronden. Hinr. D497 en D498.-

verkocht € 130,00